Nowości

Nowość: Aplikacja Daikin 3D

07.04.2015

Daikin 3D to unikalna aplikacja skierowana do klientów oraz profesjonalnych instalatorów, która pozwala wybrać klimatyzator i obejrzeć go w domu, jeszcze zanim kupisz urządzenie. Sprawdź jakie to proste.

Pobierz ze strony Apple store lub Google play aplikacje DAIKIN 3D.

Wydrukuj znacznik / marker na kartce formatu A4 lub A3. Umieść arkusz na ścianie, w miejscu w którym chcesz zainstalować urządzenie, następnie poprzez aplikację na telefonie lub tablecie odczytaj znacznik / marker. Sam przyjrzyj się w 3D, jak klimatyzator będzie prezentował się w twoim salonie, w rzeczywistych rozmiarach. Przekręć kartkę, aby obejrzeć go z każdej strony, a nawet możesz zrobić zdjęcie, aby w spokoju zastanowić się nad wyborem.

Ale to nie koniec.

Umieść znacznik / marker na ziemi, tarasie lub balkonie, w miejscu gdzie chcesz zainstalować agregat zewnętrzny (dla urządzeń split i multi split), a sam zobaczysz ile będzie zajmował miejsca.

Firma Daikin informuje, że w wyniku wyświetlania obrazów 3D przy użyciu aplikacji Daikin może dojść do wystąpienia niewielkich niedokładności i błędów, za które nie ponosi odpowiedzialności.
Jeżeli chcesz uzyskać dokładne dane, możesz zapoznać się z naszą dokumentacją techniczną i handlową.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Daikin Airconditioning Poland

Firma powiązana:

Daikin Airconditioning Poland

Telefon 22 319 90 00
www.daikin.pl
office@daikin.pl

Daikin Airconditioning Poland