Nowości

Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI

18.04.2011

Firma KALDEWEI posiada rozbudowane portfolio płaskich brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Ważną częścią tej oferty jest seria brodzików prysznicowych Superplan i Superplan XXL o wyjątkowo dużych rozmiarach. Oferują one obszerną przestrzeń pod prysznicem

Od marca 2011 roku ten asortyment został wzbogacony o kolejny, niezwykły wariant: nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus.

Nowym elementem, podwyższającym jego walory architektoniczne oraz użytkowe, jest emaliowana pokrywa odpływu w pełni zintegrowana z płaszczyzną brodzika prysznicowego. Powierzchnia do stania jest dzięki temu całkowicie płaska i jednolita optycznie. Użytkownik otrzymuje idealne połączenie wzornictwa, komfortu kąpieli i walorów użytkowych.

Uzyskanie jednolitej, płaskiej powierzchni, gdzie pokrywa odpływu jest zintegrowana z płaszczyzną brodzika prysznicowego to duże osiągnięcie inżynierów z firmy KALDEWEI. Nowe rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowego, innowacyjnego zestawu odpływowego KA 125 o zwiększonej przepustowości wody. Jego specjalna konstrukcja pozwoliła na zbalansowanie walorów architektonicznych oraz użytkowych. Dała możliwości bardzo niskiej zabudowy (tylko 109 mm) i „schowania” pokrywy odpływu w powierzchni brodzika prysznicowego KALDEWEI bez zmniejszenia szybkości odpływu wody.

Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus jest dostępny w dwunastu wymiarach, od 90 x 90 przez 70 x 120 aż do 120 x 120 cm. W wyposażeniu opcjonalnym dostępne są powierzchnia uszlachetniona, ułatwiająca jego utrzymanie w czystości lub powierzchnia przeciwpoślizgowa, zwiększająca bezpieczeństwo pod prysznicem. Decydują one nie tylko o atrakcyjności brodzików ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm, lecz również o ich przewadze nad powierzchniami prysznicowymi wykonanymi z płytek ceramicznych wyposażonych w odpływ liniowy. 

Źródło: KLAXON Communications 

Więcej

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.