Nowości

Inspirowane pięknem natury - nowe odcienie Jedynka® Ogród Barw

31.03.2015

"Czar jarzębiny" i "Makowe pole" – to nowe kolory w palecie Jedynka® Ogród Barw. Przywodzące na myśl ujmujące piękno natury, pomogą stworzyć wyjątkowe aranżacje – optymistyczne, wypełnione ciepłem i odpowiadające najnowszym trendom wnętrzarskim.

Budząca się z zimowego letargu przyroda przypomina nam, jak pełne uroku podpowiedzi kolorystyczne możemy w niej znaleźć. W naturze nie ma nietrafionych połączeń odcieni – wszystkie zachwycają idealnym dopasowaniem. Tworzą nie tylko znakomity efekt wizualny, ale też wywierają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie: koją nerwy, dodają witalności i optymizmu.

Na bazie tych naturalnych inspiracji kolorystycznych powstała kolekcja Jedynka® Ogród Barw. Wprowadzone do niej dwa nowe odcienie doskonale sprawdzą się w aranżowaniu przyjemnej w odbiorze, nowoczesnej przestrzeni. "Czar jarzębiny", który dodatkowo został wyróżniony jako Kolor Sezonu 2015, to wyrazisty, lecz przygaszony oranż, który wypełni wnętrze ciepłem i dobrą energią. Głębia czerwieni "Makowego pola" doda aranżacjom intrygującej szykowności i pozwoli efektownie wyeksponować ich wybrane fragmenty. Kolory te doskonale łączą się z innymi odcieniami z kolekcji i sprawdzą się we wnętrzach o różnorodnych stylach.

Czar jarzębiny – Kolor Sezonu 2015

Intensywny oranż doskonale prezentuje się w zestawieniu z bardziej stonowanymi kolorami – beżem, brązem, szarością. Ciekawie je przełamuje i sprawia, że całość wygląda oryginalnie i nowocześnie.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały kolory z kolekcji Jedynka® Ogród Barw: Czar jarzębiny, Piaskowa alejka.

Ciepłe odcienie pogodnej jesieni tworzą w salonie przytulną aurę domowego ogniska. W otoczeniu takich kolorów czas spędzany z rodziną staje się szczególną przyjemnością.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały kolory z kolekcji Jedynka® Ogród Barw: Czar jarzębiny, Piaskowa alejka, Orzech laskowy.

Jasne, nowoczesne wnętrza prezentują się niekiedy surowo i zbyt jednolicie. W prosty sposób możemy ocieplić taką aranżację i nadać jej niebanalny styl – wystarczy wykonać z użyciem szablonu ścienną dekorację.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały kolory z kolekcji Jedynka® Ogród Barw: Czar jarzębiny, Kuszący migdał.

Makowe pole

Przestrzeń tego salonu zachwyca lekkością i przestronnością, uwypuklonymi dzięki zastosowaniu bieli i jasnego, stonowanego różu. Do nowoczesnej stylistyki znakomicie pasuje też akcent nasyconej czerwieni.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały kolory z kolekcji Jedynka® Ogród Barw: Makowe pole, Wiosenna szalotka.

Stosując kilka kolorów możemy wyodrębnić w otwartej przestrzeni różne strefy użytkowe. Podstawową kolorystykę warto utrzymać w jednolitej tonacji, a dodatkowo – wybrany element aranżacyjny podkreślić wyrazistym, kontrastowym odcieniem.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały kolory z kolekcji Jedynka® Ogród Barw: Makowe pole, Orzech włoski, Piaskowa alejka.

źródło i zdjęcia: Jedynka

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.