Nowości

Odkryj 3 nowe kolekcje kamienia dekoracyjnego Stone Master

30.03.2015

Stone Master z okazji 20-lecia przygotowało nowe kolekcje. MUST HAVE dekoracji ścian w tym sezonie, czyli odkryj 3 nowe kolekcje kamienia dekoracyjnego Stone Master.

Home Brick - najdelikatniejsza, subtelna, zaledwie 5 mm grubości - fit jakbyśmy mogły ocenić. Porządkuje wnętrze, nadaje mu ładu i składu - 3 różne odcienie, w zależności od potrzeb. Nie potrzebuje fugi/spoiny - warstwa kleju jest już wystarczającym tłem dla tej dekoracji.

Odkryj 3 nowe kolekcje kamienia dekoracyjnego Stone MasterLoft Brick - już nazwą projektant podpowiada styl i klimat jaki ta kolekcja wnosi do wnętrza. Niebanalny, swobodny, loftowy - ręcznie formowana, sprawia wrażenie że jest z nami od zawsze. Potrzebuje min 10 m2 na ścianie by mogła odsłonić się w pełnej krasie, uwielbia biel na sąsiadujących ścianach i drewno na podłodze.

Odkryj 3 nowe kolekcje kamienia dekoracyjnego Stone MasterWall Brick - uniwersalny minimalizm. Podajemy ją w dwóch kolorach: ceglastym i szarym. Format klasycznej cegły. The WALL i wszystko mamy zbudowane. Jest stonowana, nie wybija się na pierwszy plan prawie nigdy. Bezpieczna zarówno do małych jak i większych przestrzeni. Ten rodzaj dekoracji ściany nigdy nie będzie nudny i banalny. Zawsze będzie nam fundamentem, wokół którego zbudujemy klimat wnętrza idealnego dla nas.

Odkryj 3 nowe kolekcje kamienia dekoracyjnego Stone MasterFirma Stone Master zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą Spółki: www.stonemaster.pl

źródło i zdjęcie: Stone Master

Firma powiązana:

Stone Master S.A.

Telefon 42 213 21 12
www.stonemaster.pl
office@stonemaster.pl

Stone Master S.A.