Nowości

Nowość Watersystem: Zmiękczacze serii Mars i Orion

30.03.2015

Idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Wizualnie estetyczne, gdzie zastosowano nowoczesny design wraz z bogatym wyposażeniem. Mają długotrwałe i pewne działanie. Szybka, prosta jest ich instalacja oraz niskie koszty eksploatacyjne - niskie zużycie wody i soli podczas regeneracji. Mają też proste intuicyjne programowanie oraz długoletnią gwarancja do 5 lat.

Seria Orion

Domowe stacje uzdatniania wody Watersystem , serii Orion to automatyczne bakteriostatyczne zmiękczacze do wody, do zastosowania przy uzdatnianiu wody miejskiej oraz  z własnego ujęcia. (przy zastosowaniu serii Orion PLUS). Są wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją długotrwałą  żywotność i niezawodność. Regeneracja urządzenia odbywa się automatycznie, w chwilach najmniejszego poboru wody, w sposób przeciwprądowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej elektroniki, oraz unikalnemu algorytmowi pracy, urządzenie zużywa mniej wody i soli niż tradycyjne systemy zmiękczające będące na rynku.

Urządzenia wyposażone w system dezynfekcji złoża, przy każdej regeneracji.

Seria Mars

Domowe stacje uzdatniania wody Watersystem , serii Mars to automatyczne  zmiękczacze do wody, do zastosowania przy uzdatnianiu wody miejskiej oraz  z własnego ujęcia.Są wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją długotrwałą  żywotność i niezawodność. Regeneracja urządzenia odbywa się automatycznie, w chwilach najmniejszego poboru wody, w sposób przeciwprądowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej elektroniki oraz unikalnemu algorytmowi pracy, urządzenie zużywa mniej wody i soli niż tradycyjne systemy zmiękczające będące na rynku.

Urządzenia wyposażone w kolorowy wyświetlacz z polskim menu oraz bypass, ułatwiający serwisowanie urządzenia.

Więcej na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Watersystem

Firma powiązana:

Watersystem

Telefon 22 795 77 93, 22 773 23 80
www.watersystem.com.pl

Watersystem