Nowości

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive zachwyciła Włochów

27.03.2015

Nowoczesny design i wysokie parametry jakości bramy garażowej, drzwi i ogrodzenia kolekcji Home Inclusive zachwyciły Włochów na targach MADE expo 2015, które odbyły się 18-21 marca w Mediolanie. Firma Wiśniowski zaprezentowała tam wiele swoich produktów dla klientów indywidualnych i przemysłu.

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive zachwyciła WłochówOd dwóch lat jesteśmy obecni na rynku włoskim i widzimy, że klienci z tego kraju szczególnie cenią elegancję i styl, a zarazem chcą aby ich jakość była najwyższa. Z pewnością kolekcja Home Inclusive spełnia te wymagania. W trakcie targów doceniło to wiele osób odwiedzających nasze stoisko. Również konkurencyjne firmy z uznaniem mówiły o tym i innych naszych produktach – powiedział Maciej Walencow, Dyrektor Sprzedaży Europa Południowa.

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive zachwyciła WłochówFirma Wiśniowski jest już obecna na wielu rynkach krajów Europy Zachodniej. Włochy są kolejnym krajem gdzie powstaje sieć partnerów sprzedaży produktów firmy z Nowego Sącza. Obecnie eksport stanowi 30% sprzedaży wszystkich produktów marki Wiśniowski. Polskie bramy, drzwi i ogrodzenia coraz częściej wybierają klienci z krajów Europy Zachodniej - Niemiec, Austrii, Wielkiej  Brytanii.  Skala eksportu stale się zwiększa, gdyż w tym firma Wiśniowski upatruje główne szanse do dalszego rozwoju.

źródło i zdjęcia: Wiśniowski