Nowości

Kominki Kozłowski: Innowacja 2015 Brunnera - osłona termiczna heatSTOP Brunnera

26.03.2015

Firma Brunner znalazła rozwiązanie problemu przegrzewania pomieszczeń z kominkiem, opatentowane na rynku, znane pod nazwą własną jako heatSTOP.

Jest to osłona termiczna, która powstrzymuje promieniowanie do pomieszczenia do 90%. Ciepło odbija się do paleniska i osłania pomieszczenie. heatSTOP to specjalna składana kurtyna wykonana z metalu, która jeśli konieczne rozsuwana jest przed ceramiczną szybą.

W zależności od wielkości uchylenia heatSTOP (otwarty lub zamknięty), promieniowanie cieplne do pomieszczenia ustalane jest indywidualnie. Jeśli heatSTOP nie jest potrzebny, wówczas kurtyna "parkuje" we wnęce po obu stronach paleniska. Jest to konstrukcja firmy BRUNNER, dlatego też jest to rozwiązanie perfekcyjnie przemyślane, długotrwałe oraz wyposażone w prosto działającą mechanikę. Brunner oferuje heatSTOP "zick-zack" jako proste rozwiązanie w wersji standardowej lub we wzory w paski pionowe lub poziome oraz krople. Wzornictwo dostępne w wersji stali czarnej lub stali szczotkowanej szlachetnej.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Kominki Kozłowski

Firma powiązana:

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa

Telefon 22 723 90 98, 22 723 86 91, 602 226 800, 602 735 727
www.kominki-kozlowski.pl
info@kominki-kozlowski.pl, info@induplus.info.pl

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa