Nowości

Stanley: Pracuj w rytm muzyki

26.03.2015

Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale także pozytywnie wpływa na jakość pracy. Jak podaje badanie serwisu praca.pl, słuchanie muzyki poprawia wydajność oraz tworzy przyjemną atmosferę pozwalającą pracować i czuć się lepiej[1]. Nie bez powodu fachowcy różnych dziedzin włączają podczas pracy radio, które w warunkach budowlanych musi być szczególnie mocne i trwałe. Projektanci STANLEY FATMAX® stworzyli więc urządzenie, które nie tylko zapewnia dobrą jakość dźwięku, ale jest także bardzo wytrzymałe.

Stanley: Pracuj w rytm muzykiNowe radio FMC770B STANLEY FATMAX® posiada dwa tryby zasilania – z sieci elektrycznej oraz nowoczesnego, kompatybilnego z innymi elektronarzędziami akumulatora 1,5 Ah, 2 Ah lub 4 Ah gwarantującego ponad 7,5 h pracy. Pozwala słuchać nie tylko muzyki nadawanej przez stacje radiowe, ale także odtwarzać własne playlisty zapisane w telefonie lub na tablecie (bluetooth z zasięgiem do 30 m/ kabel 3,5 mm AUX).

Jest niewielkie, kompaktowe, stabilne, a także odporne na upadki i przygniecenia dzięki metalowemu wzmocnieniu obudowy. Jego obsługę ułatwia podświetlany ekran LCD, intuicyjne przyciski, automatyczne i manualne wyszukiwanie kanałów oraz możliwość zapamiętania sześciu ulubionych stacji odbieranych dzięki 15-centymetrowej antenie zabezpieczonej gumą. Dobrą jakość dźwięku zapewniają mu głośniki stereo o mocy 7 W.

Stanley: Pracuj w rytm muzykiRadio FMC770B STANLEY FATMAX® jest już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych w cenie około 550 zł brutto.

źródło i zdjęcia: Stanley Black & Decker Polska