Nowości

Kronopol - nowe wzory paneli ściennych

26.03.2015

Kronopol, unowocześniając produkty wprowadził do sprzedaży cztery kolejne wzory paneli ściennych: B088 Dąb Vintage, B089 Dąb Retro, K302 Alabaster, C081 Dąb Skandynawia.

O najważniejsze pomieszczenia w domu dbamy tak, aby móc komfortowo i bezpiecznie spędzać w nich czas z bliskimi i znajomymi. Dzisiejsze panele ścienne zaskakują oryginalnym wzornictwem. Dają możliwości odmiany wnętrz, intrygują, przyciągają spojrzenia i cieszą domowników. Szczególni e nowe wzory, dla których inspiracją są pełne wyrazu style vintage i retro.

Nic nie wydaje się bardziej bliskie naturze, jak drewniane elementy wykończenia. Jednak montaż prawdziwego drewna na ściany w postaci boazerii jest dość kosztowny i skomplikowany. Rozwiązaniem tego problemu są panele ścienne Kronopol, wytwarzane na bazie drewnopochodnej płyty MDF.

Zastosowanie paneli ściennych ma aspekt nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny. Połączenie tych dwóch elementów może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą całkowicie odświeżyć wygląd wnętrza, ale nie pałają entuzjazmem do długich i często całkowicie przewracających do góry nogami codzienne życie prac remontowych.

Kronopol - Nowe wzory paneli ściennychWięcej o panelach ściennych na stronie firmy - link tutaj.

Katalog on line - link tutaj.

Kronopol zaprasza na swoją stronę internetową - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Kronopol