Nowości

Chłodziarko-zamrażarka podblatowa marki ARDO

11.04.2011

Odpowiadając na potrzeby rynku i swoich klientów firma ARDO wprowadziła do swojej oferty chłodziarko-zamrażarkę podblatową MP 16 SH. Urządzenie idealnie sprawdzi się między innymi w mniejszych kuchniach, gdzie tradycyjne urządzenia zajmują zbyt dużo miejsca.

Chłodziarko-zamrażarka podblatowa marki ARDO łączy w sobie wiele zalet. Jest urządzeniem ekologicznym i ekonomicznym zarazem - pracuje w klasie energetycznej A+ i zużywa jedynie  0,47 kWh  w ciągu doby.

Z myślą o komforcie użytkowania producent daje możliwość zamontowania drzwiczek po dowolnej stronie. Chłodziarko-zamrażarka Ardo posiada zamrażalnik o pojemności 16 litrów, który jak na tak małe urządzenie jest całkiem pokaźny oraz posiada aż 4 gwiazdki.

Część chłodząca, o pojemności 96 litrów, wyposażona została w 2 półki, wykonane ze szkła oraz wygodną szufladę do przechowywania warzyw i owoców. Na drzwiach chłodziarki umieszczone są przydatne balkoniki, służące do przechowywania na przykład mleka. Estetyka wnętrza chłodziarko-zamrażarki ARDO, utrzymana jest w kolorze błękitnym, co pozytywnie wpływa na nastrój.

Chłodziarko-zamrażarka podblatowa MP 16 SH marki ARDO
to bardzo dobry wybór dla osób, posiadających małe mieszkania lub umeblowane kuchnie z licznymi skosami. Urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się również w biurach, hotelach czy domkach letniskowych.

Źródło: Smart Media

Więcej

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo