Nowości

Swoboda cięcia - pilarka tarczowa STANLEY FATMAX

23.03.2015

Ręczna pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX® dla profesjonalistów to zasilane akumulatorem 18 V, precyzyjne elektronarzędzie do prac, w których liczy się mobilność i dokładność. Lekka i wydajna pozwala na łatwe cięcie drewna, materiałów drewnopochodnych, a także tworzyw sztucznych niezależnie od miejsca pracy i zasalania sieciowego.

Swoboda cięcia - pilarka tarczowa STANLEY FATMAXNa rynku już od dawna królują sieciowe pilarki tarczowe. Jednak to wersje ładowane akumulatorem zyskują coraz większe uznanie specjalistów branży remontowo - wykończeniowej, którzy wymagają od sprzętu jakości, precyzji, a przede wszystkim mobilności. Odpowiadając na te oczekiwania użytkowników zespół projektowy STANLEY FATMAX® stworzył pilarkę małą, lekką, bez przewodu zasilającego. Jest ona podczas remontów i adaptacji, cięcia desek i listew podłogowych, blatów kuchennych, docinaniu płyt meblowych, a także tworzyw sztucznych, np. rur i rynien.

Pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX® jest elektronarzędziem stworzonym do prac w miejscach trudnodostępnych, na drabinie oraz tam gdzie nie ma w pobliżu gniazda sieci elektrycznej. To nieco ponad 3-kilogramowe elektronarzędzie zasila 18 V bateria Li-Ion o pojemności 4 Ah. Zastosowana 165 mm tarcza pozwala na cięcie materiałów o grubości do 53 mm pod kątem 90 stopni i o grubości 43 mm pod kątem 45 stopni z szybkością do 4000 obr/min, a maksymalny kąt odchylenia tarczy wynosi 50 stopni. Profilowany, gumowany uchwyt zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Kupując FMC660M2 otrzymamy wraz z pilarką 2 akumulatory 4.0 Ah, ładowarkę, tarczę tnącą oraz walizkę transportową.

Pilarki akumulatorowe FMC660M2 STANLEY FATMAX® są już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych na terenie całej Polski w cenie około 1399 brutto.

źródło i zdjęcia: Stanley Black & Decker Polska