Nowości

Uniwersalna, kompaktowa piła SKIL 5330AA w ofercie Grupy Bosch

18.03.2015

Uniwersalna piła Skil 5330AA to kompaktowe narzędzie o dużej mocy do cięcia różnych materiałów. Majsterkowicze znajdą w niej nieocenioną pomoc – piła poradzi sobie doskonale w pracach związanych z cięciem paneli podłogowych, płytek ceramicznych, płyt drewnianych, profili aluminiowych, rur z tworzywa sztucznego. I wielu innych!

Uniwersalna, kompaktowa piła SKIL 5330AA w ofercie Grupy BoschJedno narzędzie o dużej mocy do wielu zastosowań w domu i ogrodzie

Uniwersalna piła Skil 5330AA to kompaktowe narzędzie o dużej mocy do cięcia różnych materiałów. Majsterkowicze znajdą w niej nieocenionioną pomoc – piła poradzi sobie doskonale w pracach związanych z cięciem paneli podłogowych, płytek ceramicznych, płyt drewnianych, profili aluminiowych, rur z tworzywa sztucznego. I wielu innych!

Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 600 W i dużej głębokości cięcia - 28,5 mm - narzędzie z łatwością radzi sobie z wieloma zadaniami. Tym jednym kompaktowym urządzeniem użytkownik może wykonać większość prac wymagających cięcia – w domu i w ogrodzie.

Skil 5330AA pomoże przy układaniu podłóg (panele laminowane), remoncie łazienki (płytki ceramiczne i rury z tworzywa sztucznego), montażu ogrodzenia w ogrodzie (deski drewniane), montażu drzwi przesuwnych w szafach (szyny aluminiowe), wycinaniu otworu na gniazdo elektryczne w płytach (łatwe cięcia wgłębne) i wielu innych pracach!

Kompaktowa piła Skil 5330AA jest lekka i można ją obsługiwać jedną ręką, co zapewnia użytkownikom maksimum swobody podczas pracy. Piła ma też wbudowany w uchwyt schowek na klucze, dzięki czemu zawsze łatwo je znaleźć.

Piła Skil jest dostarczana wraz z dwiema tarczami HSS (80 zębów), które zapewniają szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów, oraz tarczą diamentową do cięcia płytek ceramicznych. W wyposażeniu znajduje się także prowadnica równoległa ułatwiająca cięcie oraz wąż do podłączenia odkurzacza, który zapewnia niską emisję pyłu w czasie pracy.

Uniwersalna, kompaktowa piła SKIL 5330AA w ofercie Grupy BoschZalety uniwersalnej piły SKIL 5330AA:

- Cięcie różnych materiałów jednym narzędziem: drewno, panele laminowane, płytki ceramiczne, aluminium i tworzywa sztuczne

- Wysokiej mocy silnik 600 W motor i duża głębokość cięcia 28,5 mm

- Maksimum swobody podczas pracy; niska waga i obsługa jedną ręką

- Idealne narzędzie do cięć wgłębnych

- Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz

- Wskaźnik zasilania na włączniku informuje, że narzędzie jest podłączone do sieci

- W wyposażeniu standardowym znajduje się prowadnica równoległa i wąż do podłączenia odkurzacza

- Wbudowany schowek na klucze bezpośrednio na narzędziu

- W wyposażeniu standardowym znajdują się dwie tarcze (80 zębów) HSS zapewniające szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów i tarcza diamentowa 85 mm do cięcia płytek ceramicznych

Skil jest światowym producentem elektronarzędzi dla pragmatycznych użytkowników, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnych. W 1924 roku założyciel przedsiębiorstwa, Edmond Michel, wprowadził na rynek w USA pierwszą elektryczną piłę ręczną. "Skilsaw", bo taką nazwę nosiła pierwsza pilarka tarczowa, odniosła ogromny sukces i zapoczątkowała rozwój szerokiej gamy równie udanych elektronarzędzi. Skil jest symbolem produktów wysokiej jakości wyróżniających się innowacyjnymi funkcjami oraz atrakcyjną ceną. Od roku 1996 Skil jest częścią Grupy Bosch. Główny oddział dla regionów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki znajduje się w Bredzie (Holandia). Kieruje on pracą 40 jednostek dystrybucyjnych. Produkty Skil są sprzedawane w ponad 70 krajach na świecie.

Szczegółowe informacje: www.skileurope.com

zdjęcia i źródło: Bosch

 

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon 801 100 900
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.