Nowości

Smaki Życia - podłogi drewniane Barlinek

05.04.2011

Smaki Życia to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, pełne soczystych barw i apetycznych faktur barlineckie podłogi drewniane, stworzone z myślą o ludziach i wnętrzach pełnych dobrego smaku. Kolekcja podłóg drewnianych Barlinek zaprezentowana została w 4 life-stylowych odsłonach.

Kolekcja podłóg drewnianych „Smaki życia” to efekt prac najlepszych specjalistów firmy Barlinek, dążących do stworzenia gamy produktowej wyróżniającej się pod względem wysmakowanego wzornictwa.

Zastosowanie zaawansowanych metod obróbki i barwienia drewna zaowocowało uzyskaniem niepowtarzalnych dekorów, z których każdy wpisuje się w najnowsze trendy w zakresie aranżacji i wyposażenia wnętrz. Jednocześnie szczególny nacisk położony został na najwyższą jakość zastosowanych surowców, dzięki czemu podłogi drewniane z kolekcji Smaki Życia, zadowolą najbardziej wyszukane gusta.

Kolekcja podłóg drewnianych Barlinek zaprezentowana została w 4 life-stylowych odsłonach. „W Rytmie Miasta” to gama produktów dla wszystkich tych, którzy preferują dom w stylu wielkomiejskim i szybkie tempo życia. Miłośników rozwiązań ponadczasowych i klasyki w najlepszym wydaniu zainteresują podłogi drewniane z serii „Dla Koneserów”. „Jak Andy W.” Kolekcję zamyka gama podłóg „Natura i Ja”,  skierowana do wszystkich tych, którzy estetycznych doznań szukają w harmonii natury.

Źródło: Barlinek S.A.

Więcej