Nowości

Oświetlenie jadalni - Philips

01.04.2011

W nadchodzącym sezonie propozycje firmy Philips w marce Massive rzucają nowe światło na aranżację jadalni. Nic lepiej nie podkreśli ciepłej, domowej atmosfery od oświetlenia jadalni Philips, które wydobędzie piękno potraw na stole i ciekawe detale naszej kuchni.

Gdy nad naszym stołem zawiśnie oprawa oświetleniowa do jadalni Philips Adrio, dostępna w wersji białej i czarnej, od razu zrobi się ciekawie. Prostokątny, podłużny kształt, w zestawieniu z surowością materiału, z którego wykonany jest abażur lampy do jadalni, to przykład chłodnej, wysmakowanej elegancji.

Oświetlenie jadalni Philips wydobędzie piękno potraw na stole i piękno naszych mebli kuchennych.

Gdyby w aranżacji wnętrz pociągały nas formy niestandardowe, mocne w wyrazie – bez wahania powinniśmy wzbogacić nasze wnętrza o oprawę oświetleniową do jadalni Philips Ernest. Oprawa ta jest pokaźnych rozmiarów, co ma dwie zalety – doskonale oświetla dużą przestrzeń oraz może posłużyć jako najważniejszy element dekoracyjny naszej jadalni.

Są wśród nas zwolennicy bardziej romantycznych, florystycznych wzorów i to z myślą o nich powstało oświetlenie jadalni Philips -  oprawa oświetleniowa wisząca Erno. Zdobią ją wyszukane detale w formie kwiatów i listków, mimo to oprawa nie traci nic ze swojej nowoczesności, dzięki zestawieniu dwóch płaszczyzn, z których została skomponowana.

Źródło: Philips Polska

Więcej

Firma powiązana:

Philips Lighting Poland

Telefon 61 437 44 00
www.philips.pl, www.lighting.philips.pl/

Philips Lighting Poland