Nowości

Cebud: GRAFITHERM - kompletna oferta "dla ciepłych" pieców i kominków z Akubetu

11.03.2015

Cebud pragnie zaoferować Klientom najnowszej generacji, zduńskie tynki klejowe oraz zduńskie zaprawy klejowe marki GRAFITHERM z Austrii. Wszystkie pakowane są w wygodne plastikowe wiaderka (20 kg) lepiej chroniące przed zawilgoceniem i wydłużające gwarancje stosowania do 2 lat.

Zaprawy klejowe GRAFITHERM przeznaczone są przede wszystkim do budowy pieców, piecokominków i kominków akumulacyjo-grzewczych wykonywanych z najnowszej generacji materiałów szamotowych o podwyższonych parametrach grzewczych - AKUBETU. Idealnie więc nadają się do klejenia i tynkowania wszelkich prefabrykatów produkcji Cebud. Pojawienie się na rynku tego rodzaju nowych materiałów w postaci ogniotrwałych betonów szamotowych o podwyższonych parametrach grzewczy (akumulacyjności i przewodności cieplnej), stworzyło potrzebę dostosowania także nowych materiałów łączeniowych i wykończeniowych.

Oferowane dziś przez nas najnowsze produkty austriackiej branży zduńskiej, są najlepiej dostosowane do tego rodzaju właściwości technicznych i ich stosowanie zapewni używanym przez Państwa naszym prefabrykatom z Akubetu możliwie najlepsze, trwałe i niewadliwe funkcjonowanie, zwłaszcza w sytuacji kiedy będą pracować pod wysokim obciążeniem termicznym. Nowe tynki i zaprawy klejowe pozwolą też na znaczne przyspieszenie i ułatwienie prac wykonawczych.

ZAPRAWY KLEJOWE marki GRAFITHERM z Austrii

  • Grafitherm-ZDUŃSKI TYNK KLEJOWY "strukturalny" o granulacji 0-1 mm (w wiaderkach ze srebrnym wieczkiem)
  • Grafitherm-ZDUŃSKI TYNK KLEJOWY "gładki" o granulacji 0-0,5 mm (w wiaderkach ze złotym wieczkiem)
  • Grafitherm-ZDUŃSKA ZAPRAWA KLEJOWA typu "Haftmörtel" o spowolnionym wiązaniu (w wiaderku o czerwonym wieczku)
  • Grafitherm-ZDUŃSKA ZAPRAWA KLEJOWA typu "Haftmörtel" typowo szybko wiążąca (w wiaderku o żółtym wieczku)

źródło i zdjęcia: Cebud

Firma powiązana:

Cebud s.c. Maria i Jacek Ręka

Telefon 12 637 36 23, 12 637 92 88, 660 611 169, 795 464 006
www.cebud.eu
cebud@cebud.eu, marketing@cebud.eu

Cebud s.c. Maria i Jacek Ręka