Nowości

Cascada Multibox – estetyka i funkcjonalność od Deante

09.03.2015

Kąpiel to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na codzienny relaks. Aranżując wystrój łazienki pragniemy połączyć możliwość odprężenia z estetycznym doznaniem i wygodą użytkowania. Z myślą o takim rozwiązaniu w ofercie Deante pojawiła się seria natryskowych baterii podtynkowych Cascada Multibox. Ich forma jest odpowiedzią na potrzebę prostoty i harmonii, zaś oferowane warianty – na potrzeby związane z funkcjonalnością.

Baterie podtynkowe z serii Cascada Multibox to najnowsza propozycja Deante przeznaczona do łazienek, których właściciele stawiają na funkcjonalność, wygodę i zamkniętą w prostocie aranżację. Wykonane z chromowanego mosiądzu, stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników poszukujących trwałych i estetycznych rozwiązań podtynkowych w łazienkach.

Kolekcja obejmuje dwa modele baterii: termostatyczny i tradycyjny – mieszaczowy. Pierwszy z nich umożliwia ustawienie preferowanej przez nas stałej temperatury kąpieli. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie w przypadku dzieci czy osób starszych, gdyż w prosty sposób unikamy przypadkowego zwiększenia temperatury powyżej 38oC, a tym samym – poparzenia. Dodatkowo, oszczędzamy wodę, gdyż nie tracimy czasu na ustalenie poziomu ciepła strumienia. Trzykrotny diverter pozwala zaś na dopasowanie elementów natryskowych (poza słuchawką zintegrowaną z panelem baterii): dyszy, bądź głowicy deszczowej. Drugim rozwiązaniem jest pionowy model z tradycyjną baterią mieszaczową.

Baterie Cascada Multibox są zamknięte w formie prostokątnego panelu. Model termostatyczny montuje się horyzontalnie, a mieszaczowy – wertykalnie. Oba produkty zostały wyposażone w jednofunkcyjną słuchawkę z systemem anti-calc, pomagającym w usuwaniu osadów wapiennych, a tym samym ułatwiającym utrzymanie estetycznego, eleganckiego wyglądu.

Prostokątna forma baterii Cascada Multibox będzie się idealnie komponować z każdym wystrojem łazienki, zarówno urządzonej w stylu minimalistycznym, jak również tej o bardziej ekspresyjnym charakterze. Najpełniej jednak podkreśli nowoczesne aranżacje, zapewniając unikalne doznania wszystkim miłośnikom kąpieli w funkcjonalnym wnętrzu.

źródło i zdjęcia: Deante

 

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante