Nowości

Prandelli – zestawy do kotłowni na paliwo stałe

31.03.2011

Najnowsza propozycja firmy Prandelli to elementy do kotłowni na paliwo stałe. Oferowane zestawy dostępne są w wersji 2-pompowej obsługującej c.o. (do 180m2 powierzchni) oraz c.w.u., a także w wersji 3-pompowej realizującej  dodatkowo obniżenie temperatury dla potrzeb ogrzewania podłogowego (do 120m2 powierzchni)

Prandelli – zestawy do kotłowni na paliwo stałe

Stanowią one elementy zabezpieczające instalacji, a dzięki wbudowanemu zaworowi 4d - 5/4” idealnie nadają się do kotłów z podajnikiem wydłużając ich żywotność. W razie braku zasilania instalacji elektrycznej, zestawy pozwalają na pracę grawitacyjną układu. Niewielkie rozmiary zestawów do kotłowni na paliwo stałe Prandelli  - zamocowanych na regulowanym stelażu sprawiają, że kotłownia staje się bardziej przejrzysta, a co za tym idzie prosta w obsłudze dla każdego domownika.

Oferowane zestawy do kotłowni na paliwo stałe, dostępne są w wersji 2-pompowej obsługującej c.o. (do 180m2 powierzchni) oraz c.w.u., a także w wersji 3-pompowej realizującej  dodatkowo obniżenie temperatury dla potrzeb ogrzewania podłogowego (do 120m2 powierzchni)

Źródło: Prandelli

Więcej

Firma powiązana:

Prandelli

Telefon 58 762 84 55
www.prandelli.pl
prandelli@prandelli.pl

Prandelli