Nowości

"Nowości w parach" w sklepach Komfort

05.03.2015

W wiosennej ofercie Komfortu znalazły się najmodniejsze wzory dywanów, wykładzin, desek oraz paneli – czyli wszystko czego potrzebuje podłoga, by prezentować się elegancko i modnie. Aby ułatwić Klientom wybór, styliści Komfortu połączyli wybrane nowości w idealnie pasujące do siebie pary, które prezentowane będą w nowej kampanii reklamowej sieci.

Wszystkich, którzy planują remont lub tylko wiosenne odświeżenie mieszkania, sklepy Komfort zapraszają do obejrzenia nowych kolekcji. Wybrane przez stylistów marki produkty są nie tylko zgodne z aktualnymi trendami, ale również dostępne w atrakcyjnych cenach.

PARA NA START

Dywan Diamond

Para na start_Komfort_akcja Nowości w parach.jpgTo jedna z wiosennych nowości w ofercie sklepów Komfort. Utrzymany w modnej stylistyce wzorów geometrycznych, wyróżnia się delikatną, pastelową kolorystyką oraz doskonałą ceną. Dostępny w 3 rozmiarach, w cenie od 119 zł.

Dąb Colmar

Klasyczny panel podłogowy o ponadczasowym wzorze dębu. Dzięki jasnej barwie idealnie sprawdzi się również w małych wnętrzach. Trwałość i odporność na codzienną eksploatację gwarantuje wysoka klasa ścieralności: AC4. Cena 21,90 zł/m2. 

PARA NA ZAWSZE

Dywan Corsica

Para na zawsze_KOMFORT_akcja Nowosci w parach.jpgTo jeden z najbardziej efektownych produktów wśród wiosennych nowości Komfortu. Utrzymany w stylistyce "contemporary", łączącej klasykę z nowoczesnością. Miękkie i lekko połyskujące runo w najmodniejszym kolorze sezonu, jakim jest petrol. Dostępny w 3 rozmiarach, w cenie od 195 zł.

Dąb Cortina

Elegancki panel podłogowy, który dzięki synchronicznej strukturze idealnie odwzorowuje fakturę drewna dębu. Mleczne zabarwienie sprawia, że ta podłoga rozświetli i optycznie powiększy nawet niewielkie i ciemne wnętrza. Klasa ścieralności AC4. Cena 27,90 zł/m2.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

 

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort