Nowości

Zaproś kolor do swojej kuchni - nowa kolekcja Milin firmy Deante

04.03.2015

Najnowsza kolekcja marki Deante została stworzona zarówno z myślą o miłośnikach wyrazistych barw, jak i tych, którzy preferują klasyczną biel. Podpowiadamy jak sprawić, aby intensywna czerwień, soczysty oranż, cytrusowy żółty, świeża zieleń i arktyczna biel baterii Milin nadały ton kuchennemu wnętrzu, wprowadzając do niego wyjątkowy charakter.

Urządzając przestrzeń często sięgamy po gotowe, bezpieczne rozwiązania, choć wystarczy odrobina inwencji, aby uzyskać niepowtarzalną aranżację. Nie bójmy się świeżych, nieszablonowych pomysłów – efekt końcowy pozytywnie zaskoczy nie tylko naszych gości, ale także nas samych.

Gorąca czerwień

Czerwony, kojarzony z pasją i namiętnością, silnie stymuluje nasz mózg. Doskonale sprawdzi się w kuchni, gdzie stworzy ciepłą i przytulną atmosferę. Tę intensywną barwę najlepiej zastosować w postaci kilku barwnych akcentów. W ten sposób można podkreślić białą nowoczesną zabudowę, jak i drewniane rustykalne meble. Czerwone mogą być zarówno stałe elementy wyposażenia kuchni, np. bateria i okap, jak i akcesoria pomocne podczas przygotowywania potraw – waga kuchenna, czy ceramiczne naczynia.

Milin firmy Deante - zaproś kolor do swojej kuchniEnergetyczny oranż

Kolor pomarańczowy wprowadza do pomieszczenia pozytywny, radosny nastrój. Oranż doskonale prezentuje się w kuchni, sprzyjając spotkaniom w gronie znajomych i rodziny. Dodatki w tym kolorze sprawdzą się zarówno na neutralnym tle, jak i w towarzystwie np. turkusu. Pomarańczową barwę baterii Milin zintensyfikują akcesoria w podobnym odcieniu – fartuch, etażerka, czy suszarka do naczyń.

Milin firmy Deante - zaproś kolor do swojej kuchniBananowy żółty

Żółty, kojarzony z optymizmem i pogodą ducha, to obecnie jeden z najmodniejszych kolorów. Ożywi wnętrze minimalistycznej kuchni, a także podkreśli nietypową, loftową aranżację. Odważni mogą sięgnąć po oświetlenie i sprzęt AGD w bananowym odcieniu. Z kolei Ci, którym wystarczy jedynie kropla koloru mogą ozdobić kuchnię żółtymi dodatkami – wygodnymi podkładkami, czy praktycznymi naczyniami.

Milin firmy Deante - zaproś kolor do swojej kuchniZieleń kiwi

Świeża barwa kojarzona z naturą działa kojąco i relaksująco, dlatego świetnie nadaje się do kuchni. Dodatkowo, wpływa stymulująco, pobudzając apetyt i zachęcając do kulinarnych eksperymentów. W pomieszczeniu, stanowiącym serce domu zieleń będzie się prezentowała znakomicie, pozytywnie wpływając na domowników. Oprócz baterii do kuchni warto wprowadzić większe elementy w kolorze zielonym, np. krzesło czy lampę.

Milin firmy Deante - zaproś kolor do swojej kuchniNieskazitelna biel

Biały to kolor, który doskonale koresponduje zarówno z minimalistycznymi, jak i bardziej klasycznymi aranżacjami. Arktyczna bateria Milin stworzy idealny duet ze zlewozmywakiem ceramicznym w tym samym kolorze, bądź granitowym w odcieniu grafitu. Warto dobrać do niej kontrastujące dodatki, bo biel i czerń to najlepsi aranżacyjni kompani. Dobrym pomysłem jest ceramika z graficznymi wzorami, a także akcesoria do serwowania potraw.

Każdy kolor z palety Milin jest idealnym punktem wyjścia do urządzenia efektownego wnętrza, w którym główną rolę grają dobrze dopracowane szczegóły. Najnowsza kolekcja od Deante udowadnia, że wprowadzenie intensywnych barw do kuchni wcale nie jest trudne.

Milin firmy Deante - zaproś kolor do swojej kuchniźródło i zdjęcia: Deante

 

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante