Nowości

Baterie łazienkowe i kuchenne z serii Malachit.

29.03.2011

MALACHIT, nowość w ofercie Grupy Armatura, to innowacyjne spojrzenie na armaturę łazienkową oraz kuchenną. Modele z tej kolekcji zostały zaprojektowane z myślą o wnętrzach, w których liczą się przede wszystkim oryginalne i odważne rozwiązania. Nowoczesny design baterii podkreśli wyjątkową aranżację pomieszczenia.

Malachit to wysoko ceniony kamień w jubilerstwie. Jego cechą charakterystyczną jest bogata, wzorzysta budowa. Nieregularne pasy układają się w jedną efektowną całość. Podobną asymetrią wyróżniają się baterie łazienkowa i kuchenna z kolekcji MALACHIT firmy Grupa Armatura. Unikalnego wyglądu nadaje im w oryginalny sposób zaprojektowany uchwyt.

W skład kolekcji MALACHIT wchodzą: bateria kuchenna oraz łazienkowe – umywalkowa stojąca, bidetowa, wannowa oraz natryskowa. Model zlewozmywakowy charakteryzuje się nowoczesną formą i geometrycznie zagiętą wylewką. Ponadto wygodny w użyciu uchwyt pozwala na łatwą regulację strumienia oraz temperatury wody. Bateria będzie się doskonale prezentowała na tle minimalistycznie urządzonej kuchni, stanowiąc w niej oryginalny akcent.

Armatura łazienkowa z serii MALACHIT wyróżnia się stylową, asymetryczną budową i zdecydowanym, a zarazem eleganckim wzornictwem. Zamontowana w łazience lub domowym salonie kąpielowym podkreśli oryginalny wystrój wnętrza oraz skomponuje się z innymi awangardowymi elementami wyposażenia. Baterie wannowe i natryskowe mają formę walca zakończonego estetycznym uchwytem o charakterystycznym kształcie.

Po przeciwnej stronie znajduje się efektowna rączka natryskowa. Zamocowana bezpośrednio w bryle baterii jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Ponadto dopełnieniem aranżacji łazienki będzie armatura umywalkowa oraz bidetowa z kolekcji MALACHIT firmy Grupa Armatura. Modele te zwracają uwagę równie ciekawym i unikalnym wzornictwem. Stanowią one stylowe połączenie subtelnej linii wylewki z nietypowym uchwytem.

Baterie łazienkowe i kuchenne to istotny element uzupełniający wystrój całego pomieszczenia. Nowość w ofercie firmy Grupa Armatura – rodzina baterii MALACHIT – idealnie spełni oczekiwania klientów, łącząc w sobie nowoczesny design i walory użytkowe.

Bateria zlewozmywakowa stojąca MALACHIT – cena od: 524 zł brutto.
Bateria umywalkowa stojąca MALACHIT – cena od: 503 zł brutto.
Bateria bidetowa MALACHIT – cena od: 519 zł brutto.
Bateria wannowa ścienna MALACHIT – cena od:  711 zł brutto.
Bateria natryskowa ścienna MALACHIT – cena od: 491 zł brutto.

Źródło: Armatura Kraków

Więcej

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków