Nowości

Adventure – panele podłogowe w sklepach RuckZuck

28.03.2011

Liczba wzorów paneli podłogowych z kolekcji Adventure dostępnych w salonach RuckZuck uległa podwojeniu. Cztery nowe dęby trafiły już do sprzedaży. W jednej z największych europejskich sieci oferujących podłogi i drzwi firmy Classen dostępnych jest obecnie ponad 160 wzorów podłóg.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure dostępnych w salonach RuckZuck aktualnie liczy osiem wzorów. Najnowsze dekory: Dąb Sutton, Dąb Doncaster, Dąb Marcone i Dąb Lindau są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą aby wykończone podłogi możliwie najbardziej przypominały te wykonane z desek naturalnych.

W kolekcji paneli Adventure, oprócz dekorów, na osiągnięcie takiego efektu wpływa również specjalnie wyprofilowany brzeg zwany V-fugą. Ponadto, dzięki temu iż panele z kolekcji Adventure są węższe od standardowych, optycznie powiększają aranżowane wnętrze, w którym są ułożone.

- Nowe propozycje świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dodatkowo wysoka klasa ścieralności paneli (AC4) gwarantuje ich wytrzymałość - można je zatem ułożyć w pokojach naszych kilku-  kilkunastoletnich poszukiwaczy przygód. Ze względu na doskonałą jakość panele na długo zachowają swój estetyczny wygląd - mówi Krzysztof Bedra, manager odpowiedzialny za ekspansję sieci RuckZuck w Polsce.

Panele podłogowe z kolekcji Adventure wyróżnia także łatwy i szybki sposób montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Panele z kolekcji Adventure przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Zdaniem ekspertów z salonów RuckZuck, panele Adventure najlepiej będą wyglądały w zestawieniu z listwami podłogowymi Nova lub Fuxx.

Sugerowana cena paneli podłogowych Adventure: 46,99 zł/m2

Źródło: Imago Public Relations 

Więcej