Nowości

Klimatyzacja DAIKIN EMURA zaprojektowana z myślą o Tobie

02.03.2015

Rezultatem prowadzonych badań nad stworzeniem najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych dla europejskich wnętrz jest Daikin Emura. Nową generację klimatyzatorów charakteryzuje jeszcze większa funkcjonalność, dzięki której urządzenia te jeszcze bardziej odpowiadają europejskiej estetyce, standardom technicznym i wymaganiom użytkownika.

FORMA. FUNKCJA. PRZEMIANA.

Wzornictwo jest we wszystkim. Znajdujemy je w chwili, w której decydujemy się na stworzenie eleganckiej, gustownej klimatyzacji, która wygląda znakomicie. To także wybór inteligentnej technologii, która jest w stanie zagwarantować komfort w pomieszczeniach, przez cały rok.

ZAPROJEKTOWANY W EUROPIE, DLA EUROPY

Daikin Emura to rezultat prowadzonych badań nad stworzeniem najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych dla europejskich wnętrz. Nową generację klimatyzatorów charakteryzuje jeszcze większa funkcjonalność, dzięki której urządzenia te jeszcze bardziej odpowiadają europejskiej estetyce, standardom technicznym i wymaganiom użytkownika.

DAIKIN EMURA ZDOBYWA NAGRODĘ RED DOT AWARD ZA PROJEKT PRODUKTU

Daikin Emura zdobyła znaną na całym świecie nagrodę Red Dot Award 2014 za projekt produktu w kategorii Klimatyzacja, co potwierdza jej status jako ikony nowoczesnego sterowania klimatem.

źródło i zdjęcia: DAIKIN

Firma powiązana:

Daikin Airconditioning Poland

Telefon 22 319 90 00
www.daikin.pl

Daikin Airconditioning Poland