Nowości

Łazienkowe dodatki w kolorach wiosny przedstawia CORAM

27.02.2015

Choć do kalendarzowej wiosny jest jeszcze trochę czasu, nowy katalog holenderskiej marki Sealskin przynosi jej pierwsze oznaki. Są nimi soczyście kolorowe akcesoria łazienkowe oraz dywaniki w energetycznych barwach. Może w tym roku warto zaprosić wiosnę do domu nieco wcześniej?

Łazienkowe dodatki w kolorach wiosny przedstawia CORAMTegoroczny katalog marki Sealskin oprócz imponującego wyboru produktów takich jak dodatki łazienkowe, zasłonki prysznicowe i dywaniki oferuje solidną porcję optymizmu. Bo jak inaczej można nazwać zbiór produktów w takich kolorach jak limonka, koral, malina czy turkus? Od samego patrzenia na te elementy robi się weselej i przyjemniej, zwłaszcza że aura za oknem straszy jeszcze swoją szarością. Kilka kolorowych dodatków, dywanik i zasłonka to doskonały sposób na szybkie odświeżenie łazienki, na wprowadzenie do niej wiosennego nastroju.

Gamę typowo wiosennych kolorów znajdziemy w serii Bloom. Dodatki takie jak kubek, dozownik na mydło w płynie oraz szczotka w.c. oferowane są w trzech energetycznych wariantach kolorystycznych: orzeźwiającej limonki, soczystej maliny oraz morskiego błękitu. Dodatki wykonane są z wytrzymałego ABS, przy czym góra każdego elementu jest przezroczysta, a dół matowy. Zestawienie dwóch różnych wykończeń dodaje akcesoriom szyku.

Zwolennicy ceramicznych dodatków koniecznie powinni zwrócić uwagę na serię Doppio.

Kolekcja, dotychczas utrzymana w stonowanych kolorach ziemi, uzupełniona została o dwa nowe wykończenia - koral oraz błękit. Biała baza ceramicznych dodatków jest idealnym tłem dla nowych wyrazistych barw, które prezentują się świeżo i elegancko. W kolekcji Doppio dostępne są: kubek, dozownik na mydło w płynie oraz szczotka w.c..

Łazienkowe dodatki w kolorach wiosny przedstawia CORAMWszystkie dodatki z obu kolekcji świetnie będą pasowały do dywaników z serii Doux. To nowa linia dywaników wykonanych z miękkiej i super chłonnej mikrofibry. Produkty utrzymane są w nasyconych kolorach takich jak: limonka, koral, czerwień morski oraz błękit z szarością (petrol).  Dostępne są w dwóch rozmiarach: 50x80 cm (klasyczny dywanik) oraz 45x50 cm (dywanik-kontur do położenia przy misce w.c.).

Gdyby do tego zestawu była potrzebna jeszcze jakaś energetyczna zasłona prysznicowa, warto zwrócić uwagę na przykład na Testo (zasłona w morskim kolorze), połyskliwą zasłonę Floreale w odcieniu limonki czy srebrzysto-turkusową Diamonds dostępną również w wersji koralowej. Wszystkie zasłonki wykonane są z wytrzymałego, łatwego w pielęgnacji poliestru i mają rozmiar 180x200 cm.

Marka Sealskin należy go grupy Coram, której reprezentantem na polskim rynku jest firma Coram Poland. Zapraszamy na stronę internetową:  www.coram.pl

Firma Coram zaprasza na stronę internetową: www.coram.pl

Łazienkowe dodatki w kolorach wiosny przedstawia CORAMźródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram