Nowości

Wanna czy prysznic? Parawany nawannowe

25.03.2011

Wieczorna kąpiel czy poranny prysznic? Dzięki parawanom nawannowym oba rozwiązania są możliwe nawet w najmniejszej łazience. I to za kilkakrotnie mniejsze pieniądze, niż w  przypadku dwóch urządzeń funkcjonujących obok siebie. Najtańszy model parawanu w Lazienkiplus.pl dostępny jest w cenie 179 PLN

Wanna czy prysznic?

Tego typu dylematy towarzyszą nam zawsze przy urządzaniu łazienki. Za wyborem parawanów nawannowych przemawia przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Przeciętny koszt zainstalowania prysznica przekracza kwotę tysiąca złotych.Tymczasem najtańszy model parawanu nawannowego na przykład w ofercie sklepu Lazienkaplus.pl - Aquaform Standard - dostępny jest w cenie 179 PLN.

Nie należy zapominać również o  dodatkowych kosztach związanych z montażem i zakupem elementów wymaganych do instalacji prysznica. W dodatku większość dostępnych na rynku parawanów możemy zainstalować samodzielnie. Wybór takiego rozwiązania zwalnia nas też z konieczności przebudowania łazienki.

- Parawany nawannowe zyskują zaufanie konsumentów z uwagi na ich podwójną funkcjonalność. Dla wielu to skuteczna metoda pozwalająca na wygodne korzystanie z wanny jak z prysznica. Parawany to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia aranżację nowoczesnej łazienki – mówi Katarzyna Rogowa, specjalista ds. doradztwa technicznego ze sklepu internetowego Lazienkaplus.pl. 

Źródło: Artefakt 

Więcej