Nowości

Wielofunkcyjny basen z przeciwprądem wody – Aquatrainer Swim Spa firmy MEADOW

27.02.2015

Wielofunkcyjny basen z przeciwprądem wody Aquatrainer Swim Spa marki Hydropool, cieszący się niesłabnącą popularnością na światowych rynkach od 25 lat, teraz dostępny jest także w Polsce!
Aquatrainer Swim Spa to wyczynowy basen z przeciwprądem wody. Jest to innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie do domu, ogrodu, pokoju kąpielowego czy przydomowej przestrzeni SPA.

Wielofunkcyjny basen z przeciwprądem wody – Aquatrainer Swim Spa firmy MEADOWAquatrainer Swim Spa to jednocześnie basen z funkcją hydromasażu i bieżnia pływacka z przeciwprądem wody, który można regulować. Dostępne są także akcesoria dodatkowe, np. zestaw wioseł i uchwyty do ćwiczeń, mocowanie do siatkówki, zestaw fitness, a także system aromaterapii. Dzięki temu Aquatrainer Swim Spa jest urządzeniem, w którym można spędzać czas zarówno czynnie, np. trenując pływanie, aqua aerobic, grając w gry zespołowe, jak i relaksować się korzystając z masażu wodnego.

Wielofunkcyjny basen z przeciwprądem wody – Aquatrainer Swim Spa firmy MEADOWAquatrainer Swim Spa jest również jedynym na świecie tego typu urządzeniem, które posiada unikatowy system Self Clean Plus – system ciśnieniowej podwójnej filtracji wody wraz z oczyszczaniem dna, co zapewnia niskie koszty eksploatacji i łatwość codziennego użytku.
Osoby prowadzące zdrowy tryb życia i ceniące połączenie doskonałej jakości z designem z pewnością docenią to innowacyjne rozwiązanie oferowane przez Meadow Group Polska.

Więcej informacji na stronie www.hydropool.pl

źródło i zdjęcie: Meadow