Nowości

Wózki transportowe marki Wolfcraft

21.03.2011

Każdego dnia mamy okazję przenosić ciężkie ładunki np. torby z zakupami. Powoduje to niebezpieczne obciążenia kręgosłupa, które narażają nas na problemy zdrowotne. Z pomocą przychodzi firma Wolfcraft posiadająca w swojej ofercie rozwiązanie umożliwiające bezpieczne i sprawne przenoszenie ładunków

Dzięki wyrafinowanemu systemowi szybkiego składania i rozkładania wózki transportowe marki Wolfcraft są zawsze „pod ręką”. Po złożeniu mają kompaktowe rozmiary i z powodzeniem zmieszczą się w każdej wnęce lub w bagażniku samochodu.

Warto także podkreślić, że wózki transportowe zostały wykonane z aluminium, co znacząco obniża wagę i zdecydowanie ułatwia ich przenoszenie.

Bezpieczne, a przede wszystkim szybkie zamocowanie ładunku przygotowanego do transportu jest prawdziwym wyzwaniem dla użytkowników wózków transportowych. Firma Wolfcraft opracowała specjalny system 3-punktowego zabezpieczenia każdego ładunku za pomocą gum mocujących z hakami.

Kolejną zaletą urządzeń sygnowanych marką Wolfcraft jest bezstopniowa regulacja wysokości, która umożliwia każdemu użytkownikowi komfortowe położenie rąk i zachowanie prawidłowej postawy ciała bez niepotrzebnego schylania się.

Model TS 1000 posiada ciekawą i przydatną funkcję regulowanego kąta nachylenia, która pozwala na pewny i bezpieczny transport ładunku po schodach. Dzięki temu rozwiązaniu transport mebli ogrodowych, drewna do kominka, worków z korą czy też kartonów będzie prosty i przyjemny.

Źródło: GutPR

Więcej