Nowości

Wszystko w zasięgu ręki – kuchenne nowości od Deante

16.02.2015

Przyrządzanie posiłków w domu to czysta przyjemność. Właśnie dlatego w kuchni nie powinno zabraknąć praktycznych sprzętów, ułatwiających wykonywanie codziennych czynności. Z myślą o potrzebach wymagających kucharzy amatorów marka Deante wprowadziła do oferty dwie baterie zlewozmywakowe z wyciąganymi wylewkami. Do rodziny produktów dołączyły Aster i Narcyz.

Moda na gotowanie w domu, poznawanie ciekawych smaków i eksperymentowanie z nowymi przepisami nie słabnie. Rosnące potrzeby miłośników kulinarnych ekstrawagancji zaspokoją nowości od Deante – Aster uzupełniający kolekcję modeli zlewozmywakowych oraz Narcyz. Baterie z wyciąganymi wylewkami umożliwiają bardzo precyzyjne pokierowanie strumieniem wody, dzięki czemu ułatwią przygotowywanie nawet najbardziej wymyślnych potraw. Napełnianie wysokich naczyń, opłukiwanie warzyw i owoców nie będą już sprawiały trudności, pozostawiając czystą radość z gotowania.

Aster przyciąga uwagę ciekawym kształtem - prostokątna wylewka ma nietypowy, okrągły przekrój, dzięki czemu stanowi integralną całość z korpusem baterii. Model wieńczy delikatna dźwignia, doskonale łącząca się z subtelną bryłą, a przy tym umożliwiająca precyzyjne ustawienie ciśnienia wypływającej wody. Prosty wygląd przypadnie do gustu nie tylko zwolennikom stylu minimalistycznego. Aster będzie się doskonale prezentował w każdym wnętrzu, zarówno ultranowoczesnym, jak i bardziej rustykalnym.

Dla zwolenników tradycji Deante przygotowało baterię Narcyz. Klasyczna wylewka jest wyposażona w 2-funkcyjną słuchawkę. Została zaprojektowana w taki sposób, aby dobrze leżała w dłoni. Ponadto, dźwignia z otworem nadaje modelowi charakteru.

Baterie Deante zostały wykonane z mosiądzu i pokryte warstwą chromu. Wysoką jakość produktów potwierdza 7-letnia gwarancja, obejmująca głowicę i korpus.

Wszystko w zasięgu ręki – kuchenne nowości od Deante

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante