Nowości

Gardenie zakwitły w ogrodzie Deante

13.02.2015

Nowości od Deante to pierwszy zwiastun wyczekiwanej wiosny. Kolekcję baterii o wdzięcznej nazwie Gardenia cechuje delikatność zaczerpnięta z natury. Kwiatowe produkty będą się doskonale prezentowały w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych i kuchennych.

Najnowsze baterie marki Deante są tak delikatne i efektowne jak kwiaty, których nazwę noszą. Subtelnie zaokrąglone korpusy współgrają z ciekawymi wylewkami, nadającymi całości dynamiki. Wylewki są lekko nachylone, dzięki czemu wyglądają jakby wypływały z baterii. Charakterystycznym elementem kolekcji jest dźwignia z niewielkim wgłębieniem, nawiązująca do wytworów przyrody. Kolekcja Gardenia wpisuje się w niezwykle modny styl eko. Będzie doskonale współgrać z bielą i drewnianymi akcentami – glazurą imitującą rysunek słoi, dębową okleiną czy popularnymi ostatnio brzozowymi pieńkami, pełniącymi rolę stołków lub pomocników.

Seria Gardenia składa się z baterii łazienkowych: dwóch umywalkowych – standardowej i z podwyższonym korpusem, wannowej i natryskowej, a także modelu kuchennego. Uwagę zwraca bateria przeznaczona do umywalki stawianej na blacie, ponieważ posiada nietypową, prostokątną wylewkę. Baterie zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Potwierdzeniem ich jakości jest 7-letnia gwarancja, obejmująca głowicę i korpus.

Gardenie zakwitły w ogrodzie DeanteGardenie zakwitły w ogrodzie Deanteźródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante