Nowości

Pieczenie wspomagane mikrofalami - piekarnik z funkcją mikrofali Siemens

11.02.2015

Kuchenka mikrofalowa i tradycyjny piekarnik – każde z tych urządzeń ma swoje zalety, ale z uwagi na ograniczenia przestrzenne czasami trzeba zdecydować się na jedno z nich. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom spod znaku Siemens nie musimy już rozstrzygać tego dylematu – teraz wszystkie zalety mikrofali i piekarnika łączy jedno urządzenie!

Pieczenie wspomagane mikrofalami - piekarnik z funkcją mikrofali SiemensPiekarnik kompaktowy Siemens HB86P575 to kolejny przykład wyjątkowego nowatorstwa technologii Siemens - urządzenie bowiem odznacza się wszystkimi cechami tradycyjnego piekarnika wraz z korzyściami wynikającymi z zastosowania mikrofal.

Upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego wyjątkowo szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy również do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać.

Entuzjastów wolnego czasu z pewnością przekona również automatyczny system czyszczenia activeClean®. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza. Zaoszczędzony czas możemy wtedy spędzić na przykład na miłej kolacji.

W tym na pozór niewielkim urządzeniu przygotujemy naprawdę duże porcje (wnętrze ma pojemność aż 42 l), zwłaszcza gdy wykorzystamy kilka poziomów. W zależności od sposobu użycia oszczędzamy do 80% czasu i 50% energii, co stanowi niebagatelny argument przy doborze urządzeń kuchennych. A co równie istotne – w przypadku niewielkiej kuchni oszczędzamy cenną przestrzeń. 

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą, model HB86P575:

- programy automatyczne cookControl 70
- panel sterujący lightControl z wyświetlaczem TFT
- automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean®
- Termoobieg 3D Plus

Cena:    6089 zł   

Więcej informacji na http://www.siemens-home.pl

źródło i zdjęcia: BSH