Nowości

Jaga - grzejniki do zadań specjalnych

16.03.2011

Grzejnik, który swoim wyglądem jest „zaprogramowany” do funkcjonowania w danym pomieszczeniu domu, a nawet w konkretnym miejscu wnętrza, to wygodne rozwiązanie dla projektantów i dla klientów. Patrzymy i od razu wiemy, że słodki różowy grzejnik został stworzony, by znaleźć się w pokoju małej księżniczki.

Grzejnik do dziecięcego pokoju

Dzieci to bardzo wymagający użytkownicy – potrzebują rzeczy naprawdę wyjątkowych. Zwykle mają wyraźnie sprecyzowane gusta w kwestii kolorystyki ubrań i przedmiotów, którymi chcą się otaczać. Są oczywiście wyjątki od reguły, ale na 99 procent kilkuletnia młoda dama będzie gustować we wszystkich odcieniach różu. Tak więc, aby ją uszczęśliwić, a przy okazji dopasować się do kolorystyki dominującej w pokoju małej księżniczki firma Jaga stworzyła grzejnik Play4Girl.

Urządzenie w różowej obudowie nie dość, że wygląda uroczo, to w dodatku jest efektywne i oszczędne. A co najważniejsze jest też bezpieczne – zaokrąglone brzegi obudowy minimalizują ryzyko ewentualnego skaleczenia się przez dziecko, podobnie jak ukryte wewnątrz obudowy podłączenia i mechanizmy sterujące. Młodzi mężczyźni mają do wyboru wersję grzejnika Play utrzymaną w odcieniach błękitu.

Grzejniki-ozdoby

Salon jest z reguły najbardziej reprezentacyjnym miejscem w domu, ale – ze względu na dużą powierzchnię – jest też  miejscem, które trzeba efektywnie ogrzać. Najlepszym rozwiązaniem przy aranżacji salonu jest połączenie obu funkcji i wybranie takiego urządzenia grzewczego, które będzie i ogrzewać, i zdobić. W ofercie Jagi rolę grzejników-dekoracji pełnią np. Heatwave, Moon, Geo, czy Crossroads.

Grzejniki Jaga do zadań specjalnych

Są w ofercie firmy Jaga grzejniki niezwykłe jeśli chodzi o konstrukcję i kształt. Należą do nich m.in. trzy modele z serii Iguana oraz grzejniki-zabudowy. Iguana Angula to grzejnik dedykowany do zabudowy narożnika zewnętrznego, który świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma miejsca na grzejnik, ale jest wolny narożnik. Z kolei Iguana Corner, jak wskazuje nazwa, to grzejnik przeznaczony do zabudowy narożnika wewnętrznego.

Wreszcie Iguana Circo Pillar -  grzejnik, którym można „opleść”  filar lub kolumnę, jest idealnym rozwiązaniem na poddaszach, gdzie konstrukcyjne podpory są elementem koniecznym. Jednak prawdziwymi specjalistami od trudnych zadań są grzejniki-zabudowy, które nie dość, że grzeją, to jeszcze ukrywają to, co mamy pod wanną czy w kuchennej szafce.

Źródło: Synergia PR

Więcej

Firma powiązana:

Jaga Polska

Telefon 22 672 88 82
www.jaga.com.pl
info@jaga.com.pl

Jaga Polska