Nowości

Wizualizacje wnętrz w Max-Fliz

15.03.2011

Większość odwiedzających salon wyposażenia wnętrz niejednokrotnie chciałaby się przekonać, jak prezentowały by się poszczególne produkty w ich własnych wnętrzach. W salonach Max-Fliz w Krakowie i Wrocławiu funkcjonują stanowiska, na których klienci mogą zobaczyć wizualizacje wykorzystujące interesujące ich produkty.

Wizualizacje wnętrz w Max-Fliz

- W krakowskim salonie przygotowaliśmy dwa stanowiska, na których można zobaczyć na ekranie komputera, to co do tej pory można było jedynie sobie wyobrażać. Nie trzeba już zastanawiać się jak dany model płytek czy kabina prysznicowa będzie się prezentował we własnej łazience – można to zobaczyć.

Także we Wrocławiu umożliwiliśmy wizualizację, z tą różnicą, że tam dotyczą one mebli do jadalni, salonów, sypialni. A co najważniejsze jest to usługa całkowicie bezpłatna dla klienta dokonującego zakupów w naszym salonie – mówi Izabela Kałek z Max-Fliz.

Wizualizacje wnętrz w Max-Fliz pomagają w podjęciu najlepszych decyzji i znalezieniu najkorzystniejszych pomysłów dla wnętrza. Tym bardziej, że można skorzystać z porad profesjonalistów, którzy zasugerują optymalne rozwiązania i podpowiedzą, które z najnowszych trendów mogą się u klientów sprawdzić.

Aby skorzystać z bezpłatnych wizualizacji wnętrz, wystarczy przyjść do Max-Fliz w Krakowie lub Wrocławiu i wybrać interesujące produkty. Dzięki pomocy pracowników salonu i zaawansowanych programów komputerowych można się przekonać, czy będą odpowiednie.

Źródło: Times Square Public Relations

Więcej