Nowości

Mebin - recepta na meble stylowe i nowoczesne

11.03.2011

Meble Topaz to współczesna interpretacja mieszczańskiego stylu. Toaletka Opium – zmysłowy mebel w sypialni prawdziwej kobiety. Jakość i precyzja wykończenia, a także nowoczesna technologia w połączeniu ze znajomością stolarskiego rzemiosła – oto recepta firmy Mebin, producenta mebli stylowych i nowoczesnych na udaną kolekcję.

Topaz- meble stylowe i nowoczesne

Naturalny materiał, czyli lite drewno w kolorze ciepłego orzecha, proste, stabilne i funkcjonalne bryły, oryginalnie frezowane cokoły, wieńce i blaty, jakość i precyzja wykończenia, a także nowoczesna technologia w połączeniu ze znajomością stolarskiego rzemiosła – oto recepta firmy Mebin, producenta mebli stylowych i nowoczesnych na udaną kolekcję.

Toaletka Opium- kobiecy mebel

Wśród różnorodnych mebli - ważnym dodatkiem do sypialni jest toaletka. Przeżywa dziś prawdziwy renesans. W kolekcji Opium firmy Mebin ten zmysłowy i bardzo kobiecy mebel przywodzi na myśl słowa piosenki Alicji Majewskiej „Być kobietą” – „mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże”. Toaletka Opium z pewnością pomieści te i jeszcze inne akcesoria prawdziwej kobiety.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011 dla kolekcji ArtModulo

Z radością informujemy naszych Klientów, partnerów handlowych i kontrahentów o sukcesie, jaki odniosła kolekcja mebli ArtModulo zdobywając Złoty Medal w kategorii Meble skrzyniowe podczas tegorocznej edycji targów Meble Polska 2011 w Poznaniu.

ArtModulo to niezwykła kolekcja łącząca w sobie klasykę, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Wnętrzarski trend ArtModulo to proste, geometryczne formy mebli, przemyślane detale, gładkie powierzchnie i odważna kolorystyka czereśni w połączeniu z czarnym szkłem.

Źródło: Afir

Więcej

Firma powiązana:

Mebin Import - Export

Telefon 44 682 11 95, 44 682 08 24
www.mebin.pl
mebin@mebin.pl

Mebin Import - Export