Nowości

Czarne i białe krzesła w aranżacji wnętrz

10.03.2011

Czerń jest kolorem odważnym, często kontrowersyjnym. Biel natomiast wymaga dyscypliny i skupienia. Przemyślane zestawienie tych dwóch barw będzie wyglądać elegancko, świeżo i stylowo. Ciekawą propozycją są czarne i białe krzesła w aranżacji wnętrz.

Co odważniejsi wybierają ciemną barwę na ścianach i białe uzupełnienia wystroju. Na którykolwiek zestaw byśmy się nie zdecydowali, połączenie tych odcieni nada wnętrzom charakteru. Do zalet dodać należy również, że taka kombinacja pasuje do każdej koncepcji aranżacji wnętrz. Zarówno do nowoczesnego designu, jak i pomieszczeń urządzanych według starszych metryką pomysłów stylizacyjnych.

Jeśli boimy się radykalnie zmienić swój dom, można rozpocząć od niewielkiej metamorfozy i wprowadzić do wnętrz czarne i białe krzesła, na przykład takie, jakie ma w swojej ofercie firma Jadik. Czarny model krzeseł Chico i biały Carol to eleganckie, proste meble do salonu, które wprowadzą i nutę uniwersalnego szyku.

Stelaż krzesła Carol wykonany jest z litego drewna bukowego, siedzisko zaś wypełnione jest kilkoma rodzajami pianki poliuretanowej. Chico natomiast wytwarzane jest z wysokogatunkowych płyt wiórowych. Oba modele są produkowane manualnie, z dbałością o każdy detal. Ich forma i kolory są na tyle uniwersalne, że doskonale wzbogacą każdy rodzaj wnętrza.

Źródło: Intro Media

Więcej