Nowości

Nowe zasłony prysznicowe Sealskin Coram

28.01.2015

Oryginalne zasłony prysznicowe z oferty Sealskin na rok 2015, które oprócz funkcji użytkowej oraz dekoracji wnoszą wnoszą coś jeszcze: komunikat. Na każdej jest inny, ale wszystkie dotyczą obszaru łazienki i strefy kąpieli. 

Nowe zasłony prysznicowe Sealskin Coram"Wycisz się i weź prysznic", a może: "Jak weźmiesz prysznic, to się wyciszysz"? Jakkolwiek zinterpretujemy zdanie "Keep calm and take a shower" zapisane na nowej zasłonie Sealskin będzie poprawnie. Zasłonka TESTO jest komunikatem: łazienka to miejsce spokoju, a prysznic jest strefą relaksu. Całości tego przesłania dopełnia piękny szmaragdowy kolor zasłony, który w katalogu nosi nazwę aqua. Testo wykonana została z poliestru i ma standardowy rozmiar 180x200 cm. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu – zasłona wyposażona została w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Ten typ mocowania pozwala też tkaninie na swobodne układanie się. Na podłodze, do kolorystycznego kompletu, dywanik z kolekcji Doux.

Nowe zasłony prysznicowe Sealskin CoramIMAGE to idealna zasłonka dla zapominalskich, którym ciągle trzeba podawać ręcznik albo mydło. Teraz przed wejściem pod prysznic mają czytelne przypomnienie co im się może przydać po drugiej stronie kotary. Oczywiście nie wszystko naraz, ale ręcznik i żel pod prysznic warto ze sobą zabrać. Zasłona Image ma wymiary 180x200 cm, wykonana jest z poliestru i posiada eleganckie mocowania  w formie metalowych pierścieni.

Nowe zasłony prysznicowe Sealskin CoramZasłonka SLIPPER jest idealnym wyposażeniem pryszniców na basenach  i w ośrodkach kolonijnych. Kolorowe klapki zdobiące zasłonę są przypomnieniem i ostrzeżeniem, że ze względów higienicznych warto z nich skorzystać podczas kąpieli. A po prysznicu oczywiście trzeba je dobrze wysuszyć (inspirujący pomysł z klamerkami do bielizny)  Kolorowo, zabawnie i  pouczająco. Zasłona o standardowych wymiarach 180 x 200 cm przygotowana została z poliestru. Zaproponowane przez producenta kolory pozwolą dobrać ją do większości łazienek utrzymanych w beżach i błękitach.

Nowe zasłony prysznicowe Sealskin Coram"Tu jest przestrzeń kąpieli" - zdają się mówić wymownym napisem BATH tekstylia z serii LITTERA. Słowo napisane wielkimi literami zawsze brzmi trochę jak ostrzeżenie, a czcionka  na  zasłonce ma spore gabaryty. Jeśli przed prysznicem położymy jeszcze dywanik z tej samej serii  efekt będzie wzmocniony. Poliestrowa zasłona (180x200 cm) i bawełniany dywanik z tej kolekcji od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Nowe zasłony prysznicowe Sealskin CoramZasłony poliestrowe Sealskin można prać w pralce, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni oraz delikatnie wirować. Taka pielęgnacja pozwoli zachować w dobrym stanie zarówno tkaninę, jak i kolory. Zasłony tekstylne można też prasować.

Marka Sealskin należy do grupy Coram, której reprezentantem na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Firma Coram zaprasza na stronę internetową: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram