Nowości

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych firmy PREF-BET

28.01.2015

System ogrodzeniowy PREF-BET z pustaka ryflowanego to łatwy sposób na efektowne ogrodzenie. Jego zaletą jest niska nasiąkliwość, wysoka mrozoodporność, oraz wytrzymałość na uszkodzenia. Pozwalają na nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.

Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane lub metalowe jak i na wykonanie pełnych murów ogrodzeniowych.

Pustaki ryflowane posiadają charakterystyczną żebrowaną strukturę.

Zalety ogrodzeń z pustaków ryflowanych

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji, składają się jedynie z dwóch elementów głównych.

Pustaki układane w systemie modułowym zapewniają krótki czas budowy, umożliwiają samodzielny montaż a tym samym zapewniają niski koszt rzeczywisty postawienia jednego metra bieżącego ogrodzenia.

Charakteryzują się trwałością, pozwalają na eleganckie i nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.

Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane lub metalowe jak i na wykonanie pełnych murów ogrodzeniowych.

Strukturą przypominają ogrodzenia z lat 70-tych ub. w. z betonu formowanego o charakterze przemysłowym. Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym.

Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.

Więcej na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: PREF-BET

Firma powiązana:

PREF-BET Systemy Ogrodzeń

Telefon 48 384 67 78, tel. kom. 608 44 44 72
www.pref-bet.pl
pref-bet@pref-bet.pl

PREF-BET Systemy Ogrodzeń