Nowości

Dodaj koloru swojej łazience poleca firma CORAM

23.01.2015

Firma CORAM przedstawia nową propozycją w asortymencie włoskiego producenta Disegno Ceramica - ceramikę Weg, w której elementy (umywalki, miski w.c i bidety) od strony zewnętrznej mogą być malowane na kolor. Do wyboru jest 7 atrakcyjnych barw:  avio (błękitny), salvia (zgaszony żółty z domieszką brązu), tortora (ciemny grafit), blu cobalto (głęboki niebieski z domieszką srebra), giallo intenso (zdecydowany żółty), lilla (różowo-fioletowy), negro (czarny). Ten sposób dekoracji pozwala połączyć klasyczną biel z kolorystyczną awangardą.

Tekstylia łazienkowe takie jak zasłony prysznicowe i dywaniki to najprostszy i najtańszy sposób, by wprowadzić do łazienki odrobinę koloru i dodać wnętrzu wyrazistości. Nawet tak niewielki element jak dozownik na mydło w płynie czy  pojemnik na waciki zwróci naszą uwagę jeśli będzie kolorowy.

Znając tę zasadę firma Sealskin – renomowany holenderski producent dodatków łazienkowych i tekstyliów – przygotowała serię Coloris. Wielbiciele niebieskich odcieni powinni zwrócić uwagę na dodatki utrzymane w kolorze błękitu, zwolennikom nasyconych barw polecamy akcesoria w kolorze dojrzałych wiśni.

W każdym z obu zestawów kolorystycznych znajdziemy komplet dodatków niezbędnych w każdej łazience, czyli: pojemnik na mydło w płynie, pojemnik na waciki, pojemnik na szczoteczki, kubek oraz szczotkę w.c. Oprócz tego znajdują się tu również dwa rodzaje ręczników: myjka (o wymiarach 15x22 cm) oraz toaletowy (o wymiarach 60x110 cm). Bardziej intensywny odcień czerwieni, połączony z wzorzystą dekoracją, znajdziemy w innej propozycji firmy Sealskin, którą są dodatki Joli. Klasyczny zestaw akcesoriów łazienkowych uzupełniony został w tej serii poliestrową zasłoną prysznicową o wymiarach180x200 cm.

Innym miejscem w łazience, gdzie może pojawić się kolor jest ceramika sanitarna. Ekspertem w tym temacie jest włoska firma Disegno Ceramica, która od wielu lat z sukcesem proponuje kolorowe umywalki, bidety i miski w.c.  Tajemnicą sukcesu tych produktów są atrakcyjne formy ceramicznych elementów oraz żywe, modne barwy Flagowym produktem z oferty Disegno jest umywalka Splash w kształcie kleksa, której wnętrze może być dekorowane jednym z trzech kolorów: pomarańczowym, zielonym lub żółtym.

W przypadku obu serii marki Disegno kolor nanoszony jest przed procesem wypału, dzięki czemu jest trwały.

Kiedy robimy remont łazienki: odświeżamy ściany, zmieniamy wyposażenie, może przy okazji modernizacji skusimy się na wprowadzenie do niej odrobiny koloru?

Firma Coram zaprasza na stronę internetową: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram