Nowości

KOŁO pamięta o dzieciach - ceramika dziecięca i szkolna

22.01.2015

Zamiłowanie do higieny i funkcjonalnych łazienek trzeba wyrabiać od najmłodszych lat, bo czym skorupka za młodu nasiąknie...

 KOŁO pamięta o dzieciach - ceramika dziecięca i szkolnaDawno minęły lata, kiedy na łazienkę w przedszkolu "nikt nie miał pomysłu". Teraz wystarczy zainstalować małe miski ustępowe i umywalki. Ich wielkość dostosowana jest do "wielkości" dziecka - małe dzieci nie muszą być skazane na urządzenia dla dorosłych. Jeżeli doda się do tego kolorowe płytki i dodatki, to taką łazienkę polubi i zapamięta każdy maluch. Tutaj przedszkolaki nabiorą zamiłowania do higieny i nauczą się zachowania w miejscach publicznych. Tutaj będą mogły również pobawić się wodą…

Nova Top Junior z Koła jest serią ceramiki łazienkowej dla najmłodszych. Niewielka umywalka oraz mała miska ustępowa z kolorową deską sedesową zostały zaprojektowane tak, aby dzieci mogły z nich swobodnie korzystać. Umywalka o szerokości 50 cm zamontowana na odpowiednim, do wzrostu dziecka, poziomie będzie w sam raz. Miska ustępowa o wysokość 33 cm uchroni dziecko przed koniecznością wspinania się na "dorosły" WC. Czerwone dodatki – osłona syfonu umywalki i deska sedesowa wprowadzą wesoły nastrój.

Baby to miska ustępowa firmy KERAMAG. Ma tylko 26 cm wysokości i jest odpowiednia dla maluchów w żłobku. Dla nieco starszych dzieci, wygodniejsza będzie miska Kind o wysokości 30 cm, z dodatkowymi, przypominającymi lwie łapy, podpórkami pod stopy. Równie praktyczna jest mała miska ustępowa w wersji wiszącej. Specjalnie zaprojektowana dla przedszkolaków umywalka o szerokości 60 cm ma faliste, fantazyjne brzegi, które nie tylko zachęcają do mycia, ale i do zabawy wodą. Szeroki brzeg ułatwia odstawianie zarówno przyborów toaletowych jak i zabawek.

Wyroby KOŁO (Nova Top Junior) i KERAMAG (Baby, Kind) nadają się do wszystkich obiektów dla dzieci - żłobków, przedszkoli, teatrzyków i centrów zabaw dziecięcych. Coraz bardziej popularne są także oddzielne pomieszczenia higieniczno – sanitarne dla rodziców z małymi dziećmi w centrach handlowych i rekreacyjnych. Wyposażając łazienki warto pamiętać o dzieciach.

Nova Top Junior jest pierwszym polskim konceptem łazienki dla naszych milusińskich. Ceramika Nova Top Junior została nagrodzona Złotym Medalem Targów Poznańskich w 2002.

Na wszelkie pytania z chęcią odpowie Kasia Znajewska – Punkt informacyjny, tel. +48 63 26 18 416

 KOŁO pamięta o dzieciach - ceramika dziecięca i szkolna

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Sanitec Koło

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło