Nowości

Akcesoria łazienkowe GROHE - dodatki, które odmieniają wnętrze

20.01.2015

Nawet najlepszy dobór armatury i ceramiki nie daje gwarancji, że wnętrze naszej łazienki stanie się komfortowe i oryginalne. Aby ustrzec się przed monotonią czy błędami w aranżacji strefy łazienkowej, warto zatem zadbać o estetyczne i funkcjonalne dodatki, które podkreślą indywidualny charakter oraz styl całego wykończenia. Architekci wnętrz podkreślają, że główną zasadą doboru akcesoriów łazienkowych jest dbałość o spójność kompozycyjną wszystkich elementów pomieszczenia.

Dlatego warto skoncentrować się na dodatkach w tej samej linii stylistycznej, które jednocześnie pasują do charakteru i klimatu całego wystroju. Nie ma bowiem nic gorszego niż plastikowe uchwyty czy mydelniczki w łazience zaprojektowanej na przykład w stylu skandynawskim.Akcesoria łazienkowe GROHE - dodatki, które odmieniają wnętrzeAkcesoria łazienkowe GROHE - dodatki, które odmieniają wnętrze

Inspiracje na spójne i harmonijne wnętrze strefy łazienkowej znaleźć można w ofercie GROHE. Dla osób ceniących funkcjonalność i design w najlepszym wydaniu doskonałą propozycją są trzy kolekcje akcesoriów: GROHE Essentials Cube™, GROHE Essentials™ oraz GROHE Grandera™.

Nowoczesna i ponadczasowa linia GROHE Essentials™ wyróżnia się delikatną kolistą formą, która idealnie komponuje się z nowoczesnym oraz klasycznym wystrojem łazienki.

W aranżacji łazienki warto zwrócić uwagę na detale

Akcesoria łazienkowe GROHE - dodatki, które odmieniają wnętrzeKolekcja GROHE Essentials Cube™ to efektowne linie i prostokątne tarcze, które nadają wnętrzu lekkości i dyskretnej elegancji. Trwałe, chromowane wykończenie GROHE StarLight® podkreśla precyzję wykonania każdego elementu tych kolekcji.

Natomiast precyzyjne i czyste kształty kolekcji GROHE Grandera™ z białej porcelany, zainspirowane specyficzną formą elipsy, to nowa forma designu, która znosi granice pomiędzy minimalizmem prostych i ostrych krawędzi a obfitością wypukłych form.

Akcesoria łazienkowe GROHE - dodatki, które odmieniają wnętrzeKolekcje akcesoriów GROHE to połączenie elegancji, nowoczesnego designu i funkcjonalności. To także idealny sposób na tworzenie stylowych akcentów podkreślających oryginalny charakter strefy łazienkowej.

źródło i zdjęcie: GROHE

Firma powiązana:

Grohe Polska

Telefon 22 543 26 40
www.grohe.pl
biuro@grohe.com.pl

Grohe Polska