Nowości

Sypialnia COMO w salonach ABRA

02.03.2011

Zestaw sypialniany COMO to nowoczesny system mebli firmy H.M. Helvetia Meble - od kwietnia będzie dostępny wyłącznie w sieci sklepów meblowych ABRA. Zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań, uniwersalna kolorystyka i atrakcyjna cena mają wiosną podbić serca klientów ceniących sobie eleganckie i nastrojowe wnętrza.

Nowoczesny charakter sypialnii COMO podkreślają ozdobne, metalowe okucia oraz zastosowane u wezgłowia łóżka wewnetrzne oświetlenie ledowe. Wspólnie wytypowane przez producenta i dystrybutora bryły mebli COMO stworzą jedyny w swoim rodzaju zestaw, który dostępny będzie wyłącznie w salonach sieci ABRA.

W skład sypialni COSMO wchodzą: czterodrzwiowa szafa z lustrem i  przesuwnymi drzwiami, przestronne łóżko oferowane w standardowej szerokości 160cm (istnieje możliwość doboru łóżka o szerokości 180cm), dwudrzwiowa komoda wraz z kompletem 5-ciu pojemnych szuflad oraz szafka nocna z szufladą.

- Zestaw COMO to połączenie wielu materiałów wykonanych w nowoczesnych technologiach. Sypialnia skonstruowana została na bazie płyty laminowanej w kolorze wenge, co w połączeniu z aluminiowym obrzeżem ABS tworzy nowoczesny design – mówi Martina Somysz, kierownik sprzedaży na kraj w firmie HM Helvetia Meble.

Źródło: FlamingoPR

Więcej