Nowości

Podłogi winylowe Floover w klubowym klimacie firmy Kopp

29.01.2015

Szukasz ciekawego miejsca na karnawałowe szaleństwa? Klub Savoy w Bydgoszczy swoim nowoczesnym wnętrzem zaprasza do zabawy w kosmicznym klimacie. A futurystyczny klimat tego klubu to między innymi zasługa płytek winylowych Floover Flooring, dostępnych w ofercie firmy Kopp.

Podłogi winylowe Floover w klubowym klimacie firmy KoppPodłogi winylowe Floover w klubowym klimacie firmy Kopp

Nastrojowe wnętrze w ciemnej kolorystyce, rozświetlonej jak przystało na taneczny klub setkami diod, stroboskopów i neonów od razu tłumaczy te kosmiczne skojarzenia. Podświetlany parkiet, komfortowe loże dla gości, najdłuższy bar w mieście i komfortowy VIP-room kilka razy w tygodniu przyciągają setki rządnych dobrej zabawy mieszkańców Bydgoszczy. Tu można nieziemsko bawić się nie tylko w karnawale!

Z podłogi na ścianę

Otwarty 3 miesiące temu klub swój niepowtarzalny klimat, zawdzięcza w dużej mierze starannie zaprojektowanemu i urządzonemu wnętrzu. Projektanci, chcąc osiągnąć futurystyczny efekt, nie wahali się przed niestandardowymi rozwiązaniami. 150 m. kw. podłogowych płytek winylowych Floover Glue Down w dekorze Metalic Black trafiło więc na ściany oraz na front baru – ten materiał wykończeniowy łączy bowiem atrakcyjny wygląd z odpornością.

Czarno-niebieskawe płytki o charakterystycznym metalicznym połysku układane bezfugowo świetnie pasują do "gwiezdnej" stylistyki klubu Savoy. Sprawdzają się też znakomicie w roli okładziny ściennej, gdyż są bardzo wytrzymałe na ścieranie, łatwe do utrzymania w czystości, odporne na zaplamienie (m. in. winem, kosmetykami, kawą) i działanie środków chemicznych.

Klubowy klimat

Paweł Goryl - Nieciuński, ekspert firmy Kopp podkreśla, że podłogi winylowe Floover to idealny produkt do tego rodzaju zastosowań.

Projektanci wnętrz w kolekcjach Floover mają do dyspozycji mnóstwo niebanalnych dekorów, które świetnie mogą zbudować klimat takiego klubowego wnętrza. Między innymi są to dekory inspirowane powierzchniami metalicznymi, skórą czy tkaninami, ale także bardziej klasyczne wzory, oparte na wyglądzie drewna lub kamienia. Ponadto jest to materiał stosunkowo prosty w montażu i funkcjonalny w warunkach intensywnie użytkowanego wnętrza.

źródło i zdjęcia: Kopp

 

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp