Nowości

Nowoczesna szklana okładzina ścienna w ofercie firmy Świat Szkła

16.01.2015

Tradycyjny materiał wykorzystywany na okładziny ścienne to: glazura, gres lub kamień. Wyłożenie ściany w łazience szkłem wymaga dużej odwagi. To zdecydowanie nowy trend. Jednak nie musimy bać się szkła, jest materiałem, który zdecydowanie nadaje się na wyłożenie ścian w natrysku a nawet w całej łazience. Szkło lakierowane lub z grafiką spełni również swoją funkcję jako okładzina w przedpokoju, salonie.

Nowoczesna szklana okładzina ścienna w ofercie firmy Świat Szkła

Jego piękna błyszcząca powierzchnia będzie nowoczesną dekoracją i ozdobą każdego wnętrza. Na okładziny ścienne stosujemy zawsze szkło hartowane, które jest odporne na uderzenia , naprężenia i wysoką temperaturę.

Szkło lakierowane jest od spodu i klejone do ściany. Staramy się montować jak największe kawałki szkła tak, aby było jak najmniej łączeń. Na wszystkie elementy zamontowane do ściany tj armatura, odpływy, uchwyty np. na pojemnik z mydłem, wycinamy potrzebne  otwory i wycięcia.

Szkło uszczelniane jest na łączeniu silikonem. Ściany w brodziku i cała część mokra łazienki powinna być, przed położeniem okładzin szklanych, wyłożona specjalną gumą i taśmami przeznaczonymi do uszczelnienia ścian w natrysku.

źródło i zdjęcia: Świat Szkła

Firma powiązana:

Świat Szkła

Telefon tel. 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
www.swiatszkla.com.pl
biuro@swiatszkla.com.pl

Świat Szkła