Nowości

Retro HR – nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych firmy Classen

01.03.2011

Dziesięć modeli drzwi z bogatym wyborem dekorów. Powrót do klasyki, ponadczasowość, ale i nietuzinkowość. Kolekcja dla tych, którzy z sentymentem patrzą wstecz, jednocześnie wyglądając innowacyjnych rozwiązań. Classen, producent drzwi i podłóg, wprowadził na rynek najnowszą kolekcję skrzydeł drzwiowych Retro HR.

- Skrzydła drzwiowe Retro HR kierujemy do osób, które cenią sobie klasykę, ponadczasowość, jednocześnie szukając nowoczesnych rozwiązań. Drzwi Retro HR doskonale sprawdzą się zarówno w pokojach, jak i w łazienkach doskonałych – mówi Maciej Sporek, Szef Centrum Badawczo – Rozwojowego

Retro HR, kolekcję skrzydeł drzwiowych należącą do Grupy Elegance, tworzy dziesięć modeli w różnych, w zależności od rodzaju okleiny, dekorach. Dla laminatów Classen CPL dostępne są: klon 2K, orzech 2K, wiśnia 2K i akacja, natomiast dąb bielony i cedr występują w okleinach Iridium.

Sześć z dziesięciu modeli kolekcji Retro HR to drzwi, których płaszczyzna uatrakcyjniona została różnego typu przeszkleniami (wstawki z bezpiecznego, hartowanego „mlecznego” szkła). Pozostałe modele to skrzydła pełne ozdobione kasetonami, które doskonale sprawdzają się w pokojach służących do pracy i w sypialniach z gwarancją dobrego snu.

Skrzydła drzwiowe z najnowszej kolekcji Classen wykonane są na bazie wzmocnionej konstrukcji „Classen Hybryda”, która dodatkowo usztywnia skrzydło i zapewnia trzykrotnie wyższą stabilność w stosunku do standardowej konstrukcji.

Stolarkę drzwiową z linii Retro HR można dopasować do wnętrza nie tylko kolorystycznie. Skrzydła drzwiowe dostępne są także w różnych rozmiarach: 70’, 80’, 90’ oraz 100’ centymetrów.

  • Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Retro HR – 599,00 zł netto + podatek VAT
  • Ościeżnica regulowana, okleinowana laminatem Classen CPL - od 210 zł netto / kpl + podatek VAT

 

Źródło: Imago Public Relations

Więcej

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 32 429 20 00
www.classen.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol