Nowości

Nowość w ofercie ESBE - Inteligentny sterownik z funkcją adaptacyjną seria CRD100

13.01.2015

Urządzenie ESBE serii CRD100 to połączenie regulatora pogodowego i sterownika z czujnikiem wewnętrznym. Sterownik wyposażono w zaawansowane funkcje adaptacyjne, które pozwolą utworzyć idealną charakterystykę krzywej grzewczej dla konkretnego budynku, tak aby użytkownik musiał decydować jedynie o pożądanej temperaturze w pomieszczeniu.

Nowość w ofercie ESBE - Inteligentny sterownik z funkcją adaptacyjną seria CRD100

Sterownik składa się z trzech części:

  • modułu pokojowego z wyświetlaczem
  • siłownika,
  • czujnika zewnętrznego.

Nowocześnie wyglądający moduł pokojowy z wyświetlaczem, mieści w sobie czujnik temperatury wewnętrznej; służy do codziennej regulacji mikroklimatu jak i wprowadzania programu dobowego oraz tygodniowego.

Moduł siłownika, może być połączony z modułem  pokojowym bezprzewodowo, drogą radiową. Siłownik  zaprojektowany jest do obsługi zaworów obrotowych o DN 15–50, o zakresie roboczym 90°.

Wbudowany czasomierz z możliwością programowania  dziennego i tygodniowego pozwala na ustawienie różnych temperatur w dzień i w nocy, co zapewnia dalsze oszczędności energii.

Alternatywną temperaturę można aktywować za pomocą zewnętrznego urządzenia, na przykład modułu GSM ESBE CRB915. Za pomocą tego urządzenia docelowa temperatura może być zmieniana łatwo z telefonu komórkowego.

Sterownik CRD z łatwością montuje się na zaworach ESBE serii VRG, VRH i VRB oraz MG, G, F i BIV. Dzięki specjalnemu interfejsowi pomiędzy sterownikiem serii CRD100 a zaworami ESBE zespół jako całość charakteryzuje się wyjątkową stabilnością i precyzją podczas regulacji.

źródło i zdjęcia: ESBE Hydronic Systems

Firma powiązana:

ESBE Hydronic Systems

Telefon 61 851 07 28
www.esbe.pl, www.klubesbe.pl
info.pl@esbe.eu

ESBE Hydronic Systems