Nowości

Baterie jednouchwytowe Deante Ginger

22.02.2011

Tak jak Ginger Rogers stała się taneczną gwiazdą świata show-biznesu i Hollywood, tak armatura Deante Ginger ma szansę w tym sezonie olśniewać wśród jednouchwytowych baterii łazienkowych. Nowość od Deante łączy w sobie wszystkie oczywiste cechy baterii jednouchwytowych.

Armatura łazienkowa Deante Ginger to ekonomiczność, szybka i precyzyjna regulacja strumienia, optymalne regulowanie temperatury, oszczędność wody i czasu. Baterie jednouchwytowe Ginger zachwycają swoim urokiem, pięknym kształtem i wysoką jakością materiału. Armatura łazienkowa dla ludzi, którzy cenią dobre wyczucie estetyki w aranżacji łazienki.

W skład serii Ginger wchodzą: bateria wannowa ścienna, bateria natryskowa, bateria  bidetowa, armatura umywalkowa oraz umywalkowa z podwyższonym korpusem. Wydłużona dźwignia to cecha szczególna tej serii. Nadaje pięciu siostrom Ginger charakter, a z klasycznym kształtem ich wylewek tworzy interesujące zestawienie. Produkty Deante Ginger wdzięcznie wpiszą się z zarówno w odważniejsze jak i klasyczne aranżacje wnętrz.

Wszystkie modele serii zostały wyposażone w głowicę ceramiczną o bardzo wysokiej trwałości, co w połączeniu z 7-letnią gwarancją od producenta stanowi obietnicę efektywnego i długiego użytkowania.

Deante Ginger:

  • 7 lat gwarancji

  • wykończenie: chrom

  • głowica: 25- 35 mm

  • cena: 249 – 309 z


Źródło: InplusPr

Więcej

 

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante