Nowości

Ceramika sanitarna Touch 3 - dotyk nowoczesności przedstawia firma Coram

19.12.2014

Wygląda na to, że każda kolejna seria ceramiki o nazwie Touch jest nie tylko coraz bardziej interesująca, ale też coraz bardziej oryginalna. To zupełnie odwrotnie niż ma to miejsce w przypadku dobrych filmów, gdzie każda kolejna część filmu z reguły budzi coraz mniejszy entuzjazm.

Ceramika sanitarna Touch 3 - dotyk nowoczesności przedstawia firma CoramCeramika sanitarna Touch 3 - dotyk nowoczesności przedstawia firma Coram

Touch 3, jak wskazuje cyfra, jest kolejną wersją ceramiki o nazwie Touch zaproponowaną przez  markę Disegno. Z każdą kolejną propozycją ceramika włoskiego producenta staje się coraz bardziej nowoczesna w formie i wyrazie. Wzornictwo aktualnej wersji określane jest przez samą firmę jako balans pomiędzy liniami prostymi a  krzywymi. Teza ta ma swoje odzwierciedlenie w rysunku brył poszczególnych elementów kolekcji. W geometryczne obrysy prostokątów bidetów oraz misek w.c. wpisano formy z zaokrąglonymi brzegami. Ten dualizm linii harmonijnie przenika się i uzupełnia. Z kolei - jakby w opozycji do ceramiki sanitarnej - bryły umywalek w całości narysowano miękką linią, co dodaje im delikatności.

Nową kolekcję włoski producent przygotował od razu w dwóch wersjach: podwieszanej i stojącej, praktycznie nie różnicując pomiędzy nimi gabarytów. Szeroka oferta umywalek oraz obecny w serii pisuar rozszerzają wachlarz możliwości zastosowania ceramiki Touch 3 o obiekty użyteczności publicznej (biura, restauracje, hotele).

W serii Touch 3 dostępne są następujące elementy:
- bidet oraz miska w.c. w wersji stojącej - oba elementy o wymiarach: 54 cm x 36 cm (dł.x szer),
- bidet oraz miska w.c. w wersji podwieszanej - oba elementy o wymiarach: 53 cm x 36 cm,
- pisuar ścienny o wymiarach: 54,8 x 32,7 cm,
- trzy modele umywalek ściennych o szerokości 60, 70 i 80 cm z jednym otworem na baterię,
- umywalka stawiana, nablatowa  o szerokości 60 cm, bez otworu na baterię,
- umywalka półblatowa o szerokości 60 cm, z jednym otworem na baterię.

Wszystkie elementy serii Touch 3 wykonane są z ceramiki i dostępne wyłącznie w kolorze białym. Nowa kolekcja ze względu na kompaktowe gabaryty dedykowana jest do mniejszych łazienek, choć oczywiście równie dobrze sprawdzi się w pokojach kąpielowych. Zdaniem firmy Coram Poland, wyłącznego dystrybutora marki Disegno na polskim rynku, to bardzo interesująca propozycja w średnim segmencie cenowym wśród nowych produktów obecnych na rynku.

Wyłącznym dystrybutorem ceramiki sanitarnej marki Disegno na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Firma Coram zaprasza na stronę internetową: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram