Nowości

Filtr prysznicowy UST-M teraz w srebrnej obudowie

18.12.2014

Wkład z węglem z łupin kokosa, możliwość wymienienia wkładu oraz srebrna obudowa, która idealnie będzie się komponować z chromowanymi bateriami łazienkowymi. O takie innowacje został wzbogacony jeden z produktów firmy UST-M – filtr prysznicowy.

Srebrna obudowa, idealnie będzie się komponować z chromowanymi bateriami łazienkowymiWykorzystanie wkładu uzdatniającego z węglem z łupin kokosa to jeszcze większa wydajność w usuwaniu z wody chloru i związków chloropochodnych. To tym samym jeszcze większa ochrona naszej skóry i włosów przed ich zgubnym oddziaływaniem.

Ukłon w stronę designu

Nowy filtr prysznicowy UST-M ma chromowaną obudowę, dzięki czemu doskonale wpisze się w wygląd zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienek, w których zainstalowana została srebrna bateria prysznicowa.

Kiedy zużyjemy całe złoże uzdatniające, nie musimy odinstalowywać i wyrzucać urządzenia – wystarczy, że wymienimy wkład i będzie ono dalej filtrowało naszą wodę. Jest to korzystne zarówno dla naszego portfela, jak i dla środowiska.

Filtr prysznicowy UST-M przeznaczony jest dla osób, którym leży na sercu zdrowie skóry i włosów. Zawarty w wodzie chlor wysusza cerę, jest bardzo niewskazany m.in. dla posiadaczy bardzo delikatnej, naczynkowej skóry. Niszczy także włosy, szczególnie te farbowane – sprawia, że matowieją, a kolor traci swoją intensywność.

Dzięki filtrowi UST-M pozbawiona chloru i innych szkodliwych substancji woda nie będzie wysuszać skóry i włosów, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować ze stosowania części kosmetyków usuwających skutki działania tych substancji.

Cena: 49 zł brutto

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.