Nowości

Rimfree® - czyste piękno w wielu odsłonach - marek Koło, Keramag i Keramag Design

18.12.2014

Oryginalne Rimfree ® to miski WC całkowicie pozbawione kołnierza. Chronione patentem rozwiązanie zapewnia łatwość utrzymania higieny. To także wyjątkowy design w wielu odsłonach. Marki Koło, Keramag i Keramag Design oferują aż trzynaście różnych modeli nowatorskich misek.

Rimfree® - czyste piękno w wielu odsłonach - marek Koło, Keramag i Keramag DesignRimfree® - czyste piękno w wielu odsłonach - marek Koło, Keramag i Keramag Design

Innowacyjność Rimfree ® polega na całkowitym wyeliminowaniu wewnętrznego kołnierza, rantu, obrzeża - czyli elementów za którymi mogą gromadzić się zarazki i które utrudnia ją czyszczenie standardowej miski WC. Jest to swoista rewolucja w ceramice łazienkowej, ponieważ pozwala znacznie skrócić czas poświęcony sprzątaniu przy zachowaniu wysokiego standardu higieny.

Rimfree ® jest rozwiązaniem chronionym patentem, dzięki czemu pozostaje jedyną na rynku propozycją miski WC całko wicie pozbawionej kołnierza. Jest z czego wybierać Szeroka oferta Rimfree ® pozwala dobrać model idealnie dopasowany do naszych potrzeb i gustu. Nowatorskie rozwiązanie znalazło się już w kilku seriach marki KOŁO.

Osoby, które zdecydują się na najnowszą technologię, mogą wybierać spośród styli dających różnorodne możliwości aranżacyjne. Jeśli nasza łazienka potrzebuje ceramiki o wyrazistej formie i pełnej geometrii powinniśmy wybrać miskę WC z kolekcji LIFE!, nowość w ofercie Sanitec KOŁO. Produkty z tej serii zwraca ją uwagę prostokątną formą, którą łagodzą zaokrąglone krawędzie.

Nowy typ miski WC trafił także do cieszącej się uznaniem i sympatią Klientów kolekcji STYLE . Łączy ona klasyczne rozwiązania z nowoczesnym podejściem do aranżacji łazienkowego wnętrza. Bez kołnierzowa miska Rimfree STYLE to charakterystyczna dla tej linii, łagodna, geometryczna forma w kompaktowym rozmiarze.

Kolekcja TRAFFIC, która od roku gości w ofercie firmy to linia, która wpisuje się w miejski styl życia - na pełnych obrotach, wymagający idealnie dopasowanych, funkcjonalnych rozwiązań. Ta niezwykle lekka w wyglądzie, bazująca na cienkich krawędziach i prostych, subtelnych bryłach seria znajduje swoje miejsce przede wszystkim w wielkomiejskich mieszkaniach.

Dla osób, które dom ową łazienkę traktują wyłącznie jako miejsce porannego startu albo wieczornego relaksu, rozwiązanie RIMFREE jest wprost idealne. Kto bardziej doceni łatwość i szybkość sprzątania, jak nie ci, którzy na tego typu zajęcia nie mają czasu?

źródło i zdjęcie: Sanitec Koło

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło