Nowości

Kominek elektryczny Bach marki Optiflame

16.02.2011

Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo obowiązków. Nieustanny stres, pośpiech i ciągłe napięcie wywołuje zmęczenie i spadek formy. Warto zatem zadbać o codzienny relaks. Widok płonących polan kominka elektrycznego Bach marki Optiflame pomoże ukoić nerwy.

Natłok zajęć i praca do późnego wieczora to scenariusz z życia niejednego z nas. Po powrocie do domu marzymy o kubku gorącej herbaty, ciekawej lekturze i błogiej ciszy. Urządzając mieszkanie powinniśmy więc zwrócić uwagę na wystrój wnętrza, który będzie sprzyjał atmosferze relaksu. Sposobem na przytulną aranżację będzie kominek elektryczny.


W kręgu domowego ogniska

Ogień to symbol życia oraz energii witalnej. Jego kojący widok sprzyja zadumie i refleksji. Dla miłośników odprężenia w domowym zaciszu powstał zatem kominek elektryczny Bach marki Optiflame. Dzięki niezwykle realistycznemu efektowi płonących polan, który działa niezależnie od funkcji grzewczej, kominek elektryczny  otuli wnętrze przyjemnym blaskiem. Komfortowy nastrój spotęguje również wbudowany termowentylator o mocy 2 kW, który rozprowadzi we wnętrzu delikatne ciepło.  Możliwość zmniejszenia, bądź zwiększenia temperatury za pomocą termostatu oraz dwupozycyjnego przełącznika mocy to kolejne udogodnienie. Zwolennikom komfortowych rozwiązań do gustu z pewnością przypadnie możliwość regulowania pracy kominka elektrycznego za pomocą pilota zdalnego sterowania.


Sposób na przełamanie monotonii

Nowoczesne mieszkanie musi być praktyczne i wygodne. Nie powinno w nim jednak zabraknąć ciekawych dodatków oraz przedmiotów, które nadadzą mu niepowtarzalnego klimatu. Kominek elektryczny, przeznaczony do montażu ściennego, to doskonały sposób na przełamanie monotonii. Ciekawy design kominka to sposób na niebanalną aranżację wnętrza w każdym pomieszczeniu, zarówno w salonie jak i gabinecie. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim unikatowa obudowa kominka Bach marki Optiflame o wymiarach 628 x 720 x 190 mm, która swoim wyglądem przypomina elegancką oprawę obrazu. Warto również zwrócić uwagę na konstrukcję, która umożliwia zabudowanie kominka we wnęce ściennej. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić miejsce, a kominek, o intrygującym designie, ozdobi zarówno przestronne, jak i mniejsze pomieszczenia.

Kominek elektryczny Bach

Efekt płonących polan Optiflame

Typ: ścienny

Kolor obudowy/ramy: antracyt

Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 628x720x190 mm

Moc grzewcza: 2 kW

Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W

Cena brutto: 830 zł

 

Źródło: FlyPR

Więcej

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex