Nowości

Zmajstruj prezent pod choinkę z marką Stanley

02.12.2014

Czy znalezienie wyjątkowego prezentu pod choinkę naprawdę jest trudne? Naszym zdaniem, nie. Wielofunkcyjne narzędzia STANLEY® to gadżety dobre dla każdego majsterkowicza i fana DIY. Niezależnie od tego czy będzie to uniwersalny Multi-Tool, nóż składany, laserowy dalmierz, czy kamizelka na narzędzia.

Zmajstruj prezent pod choinkę z marką Stanley

Corocznym problemem z jakim zmagają się chyba wszyscy na świecie jest prezent pod choinkę. Jeżeli wiemy, że kolejna książka, kosmetyki, bielizna czy też krawat lub skarpetki nie wywołają już uśmiechu na twarzy obdarowywanej nimi osoby pomyślmy nad zakupem prezentu niebanalnego.

Obecnie na rynku najbardziej popularne i poszukiwane przez klientów są narzędzia typu "multi tool", czyli łączące kilka funkcji w jednym. Mogą one być doskonałym prezentem nie tylko dla mężczyzny, ale także dla kobiety. W każdym domu trzeba czasami coś naprawić lub dokręcić. Poza tym moda na majsterkowanie, odnawianie mebli, czy wykonywanie drobnych napraw zatacza coraz szersze kręgi. Taka forma spędzania wolnego czasu przyciąga osoby obu płci i w różnym wieku. Teraz już nawet całe rodziny wspólnie odnawiają stolik do pokoju dziecka, wieszają półki czy montują meble z palet. Dla wszystkich tych osób wielofunkcyjne, atrakcyjnie zaprojektowane narzędzia mogą być doskonałym prezentem choinkowym – mówi Grzegorz Gofryk, odpowiedzialny za markę STANLEY® w Polsce.

Jakie narzędzie proponuje pod choinkę marka STANLEY®?

Stanley_Fatmax_Mini-Tool 4w1Najbardziej uniwersalnym będzie kieszonkowy zestaw STANLEY® Mini Multi-Tool 12w1 (model: STHT0-71029). To prezent, który przyda się w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Mieści w sobie niemalże wszystkie niezbędne narzędzia, w tym: szczypce, obcinak do drutu, brzeszczot, wkrętak płaski, czy otwieracz do butelek. W zestawie są też noże. Jeden z 70 mm ostrzem doskonałym do użycia podczas biwaku, w lesie, na rybach, czy w ogrodzie, drugi składany, z wymiennym ostrzem trapezowym do prac wykończeniowych.

Sugerowana cena detaliczna STANLEY® Mini Multi-Tool 12w1 to 88 zł.

W każdym domu powinien się także znaleźć nóż STANELY FATMAX® 4w1 Multi-tool (model: 0-71-024) z metalową konstrukcją i opcją szybkiej wymiany zużytego ostrza. Nóż perfekcyjnie przycina, ale także dokręca i mocuje. Posiada mini kombinerki oraz wkrętak na bity (w zestawie końcówki: płaska 6.5mm oraz PH2) z możliwością zablokowania w pozycji 90 i 180 stopni.

Sugerowana cena detaliczna to 96 zł.

Stanley Fatmax_MultiBitJeżeli szukamy prezentu dla osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z DIY z pewnością dobry pomysłem będzie wkrętak STANLEY FATMAX® Typu Multi-Bit z grzechotką. Dostępny w czterech konfiguracjach: mini (model: FMHT0-62688), z podświetleniem (FMHT0-62689), w opcji standardowej (FMHT0-62690) i pistoletowej (FMHT0-62691). Wkrętak przyda się np. do rozkręcania i skręcania mebli, a w opcji z diodą pozwoli na pracę w ciemnych miejscach. W zestawie bity płaskie, philips, pozi i torx w różnych rozmiarach.

Sugerowane ceny detaliczne wkrętaków STANLEY FATMAX® Typu Multi-Bit  z grzechotką wahają się od 42 do 65 zł.

Stanley_KamizelkaCiekawą propozycją dla zaawansowanego majsterkowicza będzie kamizelka narzędziowa STANLEY® FATMAX®, dzięki której niemal wszystkie narzędzia można mieć przy, a raczej na sobie. Kamizelkę wykonano z oddychającego materiału i wyposażono w kilkanaście kieszeni, pasy odblaskowe oraz pasy regulujące, które umożliwiają dopasowanie jej do sylwetki.

Sugerowana cena detaliczna kamizelki STANLEY® FATMAX® to 215 zł.

Stanley_TLM65_STHT1Dla osób, które lubią odnawiać i dekorować wnętrza doskonałą propozycją będzie dalmierz STANELY® TLM65, czyli uniwersalne narzędzie do mierzenia. STANELY® TLM65 to obecnie najprostsze i najłatwiejsze w użyciu urządzenie z całej gamy dalmierzy STANLEY®. Można go uruchomić jednym przyciskiem, a mała waga i gabaryty telefonu komórkowego sprawiają, że zmieści się w każdej kieszeni. Pozwala zmierzyć wszystko w zasięgu od 0,21 do 20 metrów.

Sugerowana cena detaliczna STANELY® TLM65 to 250 zł.

źródło i zdjęcia: Stanley Black & Decker Polska