Nowości

Nowość w ofercie Sopro: Mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB®

28.11.2014

Producent chemii budowlanej, firma Sopro Polska, poszerza swoją ofertę systemowych rozwiązań do wykonywania trwałych i niezawodnych uszczelnień w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych o nową matę uszczelniająco-odcinającą Sopro AEB®.

Nowość w ofercie Sopro: Mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB®

Cienkowarstwowa, wodoszczelna i wodoodporna, mostkująca rysy mata uszczelniająco-odcinająco Sopro AEB® stanowi niezawodne i elastyczne uszczelnienie oraz tworzy warstwę redukującą naprężenia na powierzchni ścian i podłóg pod okładziny z płytek i płyt ceramicznych oraz kamienia naturalnego w łazienkach, natryskach i pomieszczeniach mokrych. Produkt jest szczególnie zalecany jako szybki wariant uszczelnienia do zastosowania w terminowych pracach budowlanych.

Mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB® wykonana jest z odpornej na rozdarcia folii polipropylenowej, pokrytej dwustronnie specjalną warstwą z flizeliny, która zapewnia optymalną przyczepność maty do cementowych zapraw klejowych. Mata nadaje się do obszarów obciążonych wilgocią wg klas A i C zgodnie z listą uregulowań budowlanych niemieckiego nadzoru budowlanego (abP) oraz A0 zgodnie z instrukcją ZDB (Niemieckiego Związku Rzemiosł Budowlanych). Jest odporna na żrące działanie alkaliów, procesy starzenia i gnicia oraz oddziaływanie mikroorganizmów. Opatrzona jest praktyczną i wygodną w użyciu podziałką.

Sopro AEB® posiada licencję EMICODE® klasy EC1plus wg GEV. Oznacza to, że produkt nie wydziela toksycznych związków do otoczenia, a tym samym jest wyjątkowo bezpieczny dla środowiska i jego użytkowników.

Wymiary: szerokość 100 cm, długość 30 m, grubość ok. 0,4 mm

Zużycie: 1,00 – 1,05 m2/m2

Cena: ok 50 zł/m2

Producent: Sopro

Strona internetowa: www.sopro.pl

źródło i zdjęcia: Sopro

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska